LoGGic30, suplerment diety, 30 kapsułek

Dostępny
16,93
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100018014

LoGGic30 - suplement diety zawierający szczep probiotyczny Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

Właściwości


Tabela

Zawartość bakterii kwasu mlekowego w 1 kapsułce
Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 3 miliardy (3 x 109 jtk.)

Skład

Składniki: maltodekstryna, liofilizat bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103); substancja przeciwzbrylająca - mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; składniki otoczki kapsułki: żelatyna, barwnik - dwutlenek tytanu.

Jak stosować

doustnie, bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie

Dzienne spożycie

U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat: kapsułkę należy otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w letnim płynie i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: kapsułkę należy połknąć i popić letnim płynem; kapsułkę można także otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.
U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat suplement należy stosować po konsultacji ze specjalistą. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.
Produkt bezglutenowy, bez laktozy.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25 °C, w oryginalnym opakowaniu w celuochrony przed światłem i wilgocią. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości.

Waga

masa netto: 15,6 g

Producent

Pharmabest Sp. z o.o.
ul. Rumiana 31A
02-956 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.