LoGGic30, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement w postaci doustnych kapsułek zawiera szczep probiotyczny.

Dostępny
23,09
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

Klienci kupili również

O produkcie: LoGGic30, suplement diety, 30 kapsułek

100018014

Opis

LoGGic30 - suplement diety zawierający szczep probiotyczny Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

Właściwości

Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wesprzeć prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Może być stosowany nie tylko przez dorosłych, ale i dzieci powyżej 3. roku życia. Pozwala na uzupełnienie codziennej diety w składniki aktywne – bakterie kwasu mlekowego.

Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) jest Gram-dodatnią pałeczką kwasu mlekowego, która tworzy naturalną mikroflorę jelitową człowieka. To jednocześnie jeden z najlepiej przebadanych klinicznie szczepów bakterii, którą zawierają probiotyki. Lactobacillus rhamnosus GG wspierają produkcję enzymów wspomagających trawienie i przyswajanie węglowodanów. Pomagają ograniczać inwazyjnie działające patogeny. Wspierają produkcję przeciwciał, wykazując właściwości immunostymulujące. Wspomagają profilaktykę biegunki występującej przy antybiotykoterapii. Pomagają zmniejszać reakcje alergiczne. Wspierają leczenie zaburzeń funkcji jelit. Są odporne na niskie pH i działanie kwasów organicznych.

LoGGic30 jest suplementem diety w postaci kapsułek żelatynowych twardych. Każda z nich wykorzystuje właściwości kwasu mlekowego i zawiera 3 miliardy jednostek tworzących kolonie szczepu probiotycznego Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Ma biały kolor i kształt walca o zaokrąglonych końcach. Preparat nie zawiera laktozy ani glutenu. Może być stosowany przez osoby z nietolerancjami pokarmowymi.

Jak działa LoGGic30?

Suplement LoGGic30 pozwala uzupełnić codzienną dietę w składniki aktywne preparatu. Dostarcza Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) – bakterie kwasu mlekowego, które pomagają w odbudowie prawidłowej mikroflory jelitowej. Ponadto wspierają pracę układu pokarmowego oraz wspomagają produkcję przeciwciał odpornościowych.

Jak stosować LoGGic30?

Preparat LoGGic30 należy stosować zgodnie z rekomendacjami producenta. Zaleca się przyjmować 1-2 kapsułki dziennie, popijając je wodą. W przypadku problemów z połykaniem, kapsułkę można otworzyć i wsypać zawartość bezpośrednio do jamy ustnej. Można też zawartość rozpuścić w letnim płynie, wypijając bezpośrednio po przyrządzeniu.

Podawanie LoGGic30 u dzieci poniżej 3. roku życia należy skonsultować z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania LoGGic30?

Suplement diety LoGGic30 nie jest odpowiedni dla osób z nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników.

Z czym nie łączyć LoGGic30?

Producent nie określa tego, z czym nie można łączyć tego suplementu diety. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.


Tabela

Zawartość bakterii kwasu mlekowego w 1 kapsułce
Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 3 miliardy (3 x 109 jtk.)

Skład

Składniki: maltodekstryna, liofilizat bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103); substancja przeciwzbrylająca - mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; składniki otoczki kapsułki: żelatyna, barwnik - dwutlenek tytanu.

Jak stosować

doustnie, bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie

Dzienne spożycie

U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat: kapsułkę należy otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w letnim płynie i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: kapsułkę należy połknąć i popić letnim płynem; kapsułkę można także otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.
U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat suplement należy stosować po konsultacji ze specjalistą. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.
Produkt bezglutenowy, bez laktozy.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25 °C, w oryginalnym opakowaniu w celuochrony przed światłem i wilgocią. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości.

Waga

masa netto: 15,6 g

Producent

Pharmabest Sp. z o.o.
ul. Rumiana 31A
02-956 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.