Lorem Vit Menopauza, 50 g

Dostępny
28,19

O produkcie: Lorem Vit Menopauza, 50 g

100051154

Opis

Lorem Vit Menopauza, 50 g to suplement diety stanowiący naturalne wsparcie dla kobiet w okresie przekwitania, któremu towarzyszą nieprzyjemne objawy fizyczne oraz psychiczne. Preparat zmniejsza uczucie rozdrażnienia, nerwowości i uderzeń gorąca.


Właściwości

  • Można stosować w przypadku osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.
  • Wskazany dla kobiet w okresie menopauzy.
  • Łagodzi takie objawy jak wahania nastroju, płaczliwość, nerwowość i uderzenia gorąca.
  • Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn.
  • Zapewnia dużą dawkę energii i pomaga się wyciszyć.
  • Naturalny skład.
  • Wegański.
  • Nietestowany na zwierzętach.

Menopauza marki Lorem Vit to suplement diety dla kobiet w okresie przekwitania, które przeżyć go jak najlepiej i móc zaopiekować się swoim organizmem w tym czasie. Starannie dobrana mieszanka ziół na menopauzę bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach aktywnych, które nie zawierają sztucznych aromatów i zbędnych substancji pomocniczych. Dzięki temu preparat skutecznie łagodzi wahania nastroju, płaczliwość, nerwowość oraz uderzenia gorąca i nocne poty.

W składzie suplementu diety Lorem Vit Menopauza znaleźć można m.in. kwiat czerwonej koniczyny, który zmniejsza napięcie nerwowe towarzyszące menopauzie, zapobiega spadkom libido i hamuje uderzenia gorąca. Ziele serdecznika ułatwia zasypianie, niweluje napięcie mięśniowe i pomaga utrzymać prawidłowy poziom ciśnienia krwi. Ziele męczennicy wycisza i uspokaja układ nerwowy, a przy tym działa przeciwbólowo.


Jak stosować

Do odmierzania porcji należy stosować miarkę dołączoną do opakowania. Porcję produktu (2 g = 2 miarki) zalać szklanką wrzącej wody. Zaparzać 10-15 minut pod przykryciem. Spożywać 2 razy dziennie.

Przeznaczenie

Mieszanka ziół dla kobiet w trakcie menopauzy

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży, matki karmiące oraz dzieci poniżej 12 roku życia. Dieta bogata w izoflawony (zawierająca rośliny strączkowe, w tym soję) nie wymaga suplementacji. U kobiet z chorobą nowotworową stosować tylko po konsultacji z lekarzem.

Producent

Farmacia VERDE
Marii Skłodowskiej-Curie 3,
80-210 Gdańsk,
Polska


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.