Loxon

  (3)

Marka Loxon należy do Perrigo – jednej z największych firm sprzedających leki bez recepty na całym świecie. Oferuje preparaty przeciwdziałające wypadaniu włosów oraz stymulujące ich wzrost. Jeżeli narzekasz na łysienie i przerzedzającą się fryzurę, wypróbuj leki Loxon dostępne portfolio producenta!

Sortuj według

    Loxon 2% – preparat przeciw łysieniu

    Lek Loxon 2% płyn na skórę stosuje się w przypadku wystąpienia łysienia androgenowego. Preparat zawiera minoksydyl – substancję czynną, której skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Lek Loxon pomaga zahamować wypadanie włosów i stymuluje odrastanie nowych. Przy konsekwentnym, regularnym stosowaniu pierwsze efekty – ograniczenie wypadania – można zaobserwować po 2 miesiącach stosowania. Po 4 miesiącach następuje wzrost nowych włosów, z kolei po roku osiąga się maksymalny efekt oferowany przez preparat Loxon.

    Loxon MAX – intensywnie pobudza wzrost włosów

    Loxon Max płyn, tak samo jak wyżej przedstawiony produkt, stosuje się na łysienie androgenowe u mężczyzn i kobiet w wieku od 18 do 65 lat. Preparat zawiera najwyższą dostępną dawkę minoksydylu. Silny lek od marki Loxon intensywnie pobudza namnażanie komórek mieszków w fazie wzrostu. Stymuluje porost włosów w przypadku łysienia u osób dorosłych. Znacząco ogranicza wypadanie włosów i odwraca miniaturyzację mieszków włosowych. Jeśli stosuje się preparat Loxon konsekwentnie, pierwszych efektów można spodziewać się już po 2 miesiącach.

    W ofercie marki znalazł się również wzmacniający szampon. Kosmetyk opracowano z myślą o potrzebach kobiet i mężczyzn zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Szampon Loxon zabezpiecza przed niepożądaną utratą włosów i regeneruje strukturę włosa. Najlepsze rezultaty zapewnia regularne stosowanie kosmetyku. Warto pamiętać, że preparaty Loxon mają korzystną cenę. Oznacza to, że przeprowadzenie kuracji przeciw wypadaniu włosów w domowym zaciszu nie wiąże się z dużymi kosztami.