Opis

Luba nawilżany papier toaletowy z wodą aloesową, 50 sztuk  to ekologiczny produkt z serii Luba Eco Family, zawierający aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Każdy listek wykonano z w 100% biodegradowalnej tkaniny, co umożliwia jego bezpieczne spłukanie w toalecie bez negatywnego wpływu na środowisko.

Formuła z odświeżającą wodą aloesową i dodatkiem kwasu mlekowego została dermatologicznie przetestowana. Produkt o fizjologicznym pH zapewnia delikatną pielęgnację i świeże uczucie czystości po każdym użyciu – odpowiedni dla całej rodziny, w tym dla dzieci i osób o wrażliwej skórze.

  • 98% składników pochodzenia naturalnego
  • Materiał biodegradowalny, spłukiwalny w toalecie
  • Łagodna receptura z wodą aloesową i kwasem mlekowym
  • Miękki i delikatny materiał, komfort użytkowania
  • Przebadany dermatologicznie, fizjologiczne pH

Idealny wybór dla osób ceniących ekologiczne rozwiązania i codzienny komfort higieniczny. Perfekcyjny do stosowania przez całą rodzinę.

Skład INCI

Aqua (Water), Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Propanediol, Lactic Acid, Polysorbate 20, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum.

Jak stosować

Otwórz opakowanie w miejscu wyznaczonym strzałką.
Wyjmij odpowiednią ilość papieru.
Dokładnie zamknij opakowanie, aby reszta nawilżanego papieru nie wysychała i zachowała swoje właściwości.
Oczyść skórę delikatnymi ruchami.
Zużytą chusteczkę spłucz w toalecie.

Przeznaczenie

Do codzinnej higieny.

Pojemność

50 sztuk

Producent

Luba Sp. z o. o.
ul. Gen. K. Sosnkowskiego 71
05-300 Mińsk Mazowiecki
kontaktsklep@lubanaturalnie.pl

Typ produktu

Kosmetyk
SKU
100038468