Luba Tuli

  (14)

Luba Tuli to jedna z marek należących do polskiego producenta LUBA. Specjalizuje się w tworzeniu artykułów higienicznych dla niemowląt i dzieci. Marka stawia na materiały i rozwiązania przyjazne dla środowiska. Opiera produkcję na naturalnych i biodegradowalnych włókninach wiskozowych oraz celulozowych.

Sortuj według

Ekologiczne chusteczki higieniczne marki Luba Tuli

Marka Luba Tuli stawia na materiały pochodzenia roślinnego, które rozpuszczają się w 100% i nie powodują zagrożenia dla środowiska naturalnego. Takie surowce zastosowano również do produkcji chusteczek higienicznych. Płyn, którym je nasączono, to mieszanka wielu substancji naturalnych przebadanych dermatologicznych i łagodnych dla skóry. Chusteczek Luba Tuli można użyć od razu po wyjęciu z opakowania, bez konieczności namaczania ich wodą.

  • Chusteczki nawilżane Luba Tuli nasączono mieszanką wody i ekstraktów roślinnych. Wśród najpopularniejszych produktów tej marki warto wyróżnić Luba Tuli nawilżane chusteczki dla dzieci 97% woda i aloes. Producent oferuje też wyroby z pantenolem. Ich pH nie zaburza naturalnej flory bakteryjnej naskórka.
  • Chusteczki higieniczne Luba Tuli mogą być wykorzystywane do pielęgnacji i czyszczenia. Są bezpieczne zarówno dla skóry, jak i powierzchni. Produkty te zamknięto w opakowaniach, które mogą zostać ponownie przetworzone. Marka stosuje metody produkcji, które pozwalają na ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Wyroby Luba Tuli mają przystępne ceny.

Akcesoria higieniczne Luba Tuli dla dzieci

Luba Tuli oferuje różne artykuły higieniczne dla dzieci. Mowa tu nie tylko o chusteczkach, lecz także mydle w piance, szamponie, kremie do twarzy i nawilżanym papierze toaletowym dla dzieci. Akcesoria higieniczne marki Luba Tuli mogą być stosowane również do nauki samodzielnego korzystania z toalety. Papiery toaletowe tego producenta nasączono substancjami zapachowymi. Większość produktów Luba Tuli można stosować już od pierwszego miesiąca życia.

Produkty Luba Tuli zgodne z aktualnymi standardami

Wyroby Luba Tuli są produkowane zgodnie z systemem zarządzania jakością GMP i BRC Global Standards for Consumer Products. Programy te mają za zadanie zapewnić wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania jakościowe. Proces produkcji jest weryfikowany co roku.