Luya

  (6)

Luya to wyjątkowa marka preparatów kosmetycznych należąca do firmy YOPE, która słynie z troski zarówno o naszą skórę, jak i o planetę, na której żyjemy. YOPE kładzie szczególny nacisk na delikatne i bezpieczne receptury kosmetyków Luya, które rozpieszczają skórę i uwodzą zmysły przyjemnym aromatem.

Sortuj według

  Kosmetyki Luya – z miłości do Twojej skóry i planety

  YOPE to firma o niemal 10-letnim doświadczeniu na polskim rynku kosmetycznym, która od samego początku swojego istnienia dba nie tylko o jakość swoich produktów, ale też o dobro swoich klientów oraz środowisko naturalne. Szczególnie bliskie są dla niej takie pojęcia jak jakość, definiowana poprzez najlepsze receptury na bazie składników naturalnych, zapachy pełne magii i tajemnic, jak również design, kreowany za pomocą przyjaznych rysunków na opakowaniach. Wszystkich tych elementów można upatrywać m.in. w kosmetykach Luya, które od wielu lat bazują na dziedzictwie firmy YOPE.

  Mówiąc o kosmetykach do ciała Luya, mamy na myśli przede wszystkim bogatą kolekcję mydeł do rąk w płynie, które dostępne są w przeróżnych wariantach zapachowych. I chociaż produkty te różnią się składem i aromatem, to jedno jest pewne – są w 100% bezpieczne i łagodne dla skóry, bardzo dobrze się pienią i usuwają ze skóry wszelkie zanieczyszczenia. W trosce o środowisko Luya dba również o to, by ich produkty były dostępne w opcji refill, zmniejszając tym samym generowanie odpadów. 

  Luya – kosmetyki wegańskie i przyjazne dla skóry

  Luya to prawdziwy w wytwarzaniu naturalnych kosmetyków do higieny i pielęgnacji skóry rąk, które imponują niepowtarzalnymi kompozycjami zapachowymi. Każdy z tych produktów zawiera co najmniej 90% składników pochodzenia naturalnego, które intensywnie pielęgnują skórę rąk, bez ryzyka jej wysuszeni i podrażnienia.

  Wśród składników aktywnych zawartych w kosmetykach Luya znaleźć można m.in.:

  • Ekstrakt z ziarna kakaowca, który intensywnie wygładza i odżywia skórę rąk,
  • Kwas mlekowy, który złuszcza martwy naskórek i reguluje pH skóry,
  • Pantenol, który wraz z gliceryną poprawia elastyczność skóry,
  • Olej ze słodkich migdałów, który natłuszcza skórę i zapobiega jej wysuszeniu.