Magnez skurcz, suplement diety, 50 tabletek

Suplement diety w tabletkach, który zawiera magnez, witaminę B6 i potas.

Dostępny
12,90

Klienci kupili również

O produkcie: Magnez skurcz, suplement diety, 50 tabletek

100003350

Opis

Magnez skurcz - suplement diety zawierający:
- magnez
- witaminę B6
- potas


Właściwości

Magnez skurcz to suplement diety, ze składnikami, które wspierają utrzymanie odpowiedniej równowagi elektrolitowej oraz zdrowia zębów i kości. Jest przeznaczony dla osób, które borykają się z niedoborem witamin i minerałów, skurczami i przewlekłym zmęczeniem. Suplement zawiera magnez w postaci węglanu magnezu.

  • Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) – pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Uczestniczy w wielu reakcjach metabolicznych w ludzkim organizmie, w tym np. w syntezie neuroprzekaźników. Wspomaga powstawanie krwinek czerwonych.
  • Magnez – pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Wspomaga odpowiednie funkcjonowanie mięśni.
  • Potas – pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego oraz utrzymać właściwe ciśnienie tętnicze.

Magnez skurcz może być stosowany przez osoby w okresach nadmiernego stresu, w celu poprawienia samopoczucia. Składniki zawarte w suplemencie pomagają zadbać o serce i układ krążenia. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w potas, witaminę B6 i magnez. Może być przyjmowany również w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego i przy spożywaniu dużych ilości kawy lub słonych potraw.

Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Preparat ten może być przyjmowany przez seniorów w celu wsparcia ważnych funkcji w organizmie. Produkt może zawierać laktozę z mleka. Podobnie jak inne preparaty z witaminą B6 albo magnezem, suplement nie powinien być traktowany jako zamiennik zbilansowanej diety.

Suplement zawiera 100% referencyjnej wartości spożycia witaminy B6 dla osoby dorosłej. Preparat jest dostępny  pod postacią tabletek. Produkt zawiera substancje przeciwzbrylające.

Jak działa Magnez skurcz?

Suplement diety Magnez skurcz zawiera składniki, które pomagają uzupełnić dietę w potas, magnez i witaminę B6. Wspierają funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni. Pomagają zachować odpowiednie zdrowie zębów i kości.

Jak stosować Magnez skurcz?

Suplement powinien być przyjmowany po 2 tabletki dziennie, doustnie podczas posiłku. Tabletkę należy połknąć i popić wodą. Preparat może być przyjmowany zarówno na dzień, jak i na noc. Producent nie zaleca przekraczania dziennej porcji suplementu diety.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Magnez skurcz?

Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci. Kobiety w ciąży powinny skonsultować chęć przyjmowania preparatu z lekarzem.


Tabela

Magnez 100 mg (27% RWS)
Potas 300 mg (15% RWS )
Witamina B6 1,4 mg (100% RWS)

% realizacji zalecanego dziennego spożycia


Skład

Składniki: substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, sorbitol), chlorek potasu, węglan magnezu, substancje przeciwzbrylające (glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon), chlorowodorek pirydoksyny.


Jak stosować

Spożywać doustnie podczas posiłku.

Dzienne spożycie

2 tabletki dziennie.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.

Waga

50 g

Dystrybutor

"Polski Lek" S.A.
Chopina 10
34-100 Wadowice

Producent

"Polski Lek" S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.