Make Me Bio

  (30)

Make Me Bio to polska marka założona przez Anię Urbańską-Błaszczyk. Właścicielka firmy sama boryka się z alergiami skórnymi, co zainspirowało ją do stworzenia naturalnych kosmetyków dla pań. Marka regularnie uczestniczy w kampaniach wspierających kobiety.

Sortuj według

Kosmetyki do pielęgnacji skóry Make Me Bio

Kosmetyki Make Me Bio to produkty naturalne i bezpieczne dla skóry. Powstają z myślą o nastolatkach i kobietach w każdym wieku – także po 50. roku życia. Firma ma w swojej ofercie kosmetyki do twarzy i włosów. Sprawdzają się w przypadku cery dojrzałej, trądzikowej, suchej, tłustej i normalnej. Marka Make Me Bio zajmuje się także produkcją kosmetyków przeciwsłonecznych z filtrem SPF neutralnych dla środowiska wodnego. Produkty tej firmy zostały zamknięte w opakowaniach wyróżnionych przez PGD Awards.

Marka Make Me Bio ma w swojej ofercie także linię produktów Gentle Care stworzonych z myślą o skórze szczególnie wrażliwej. Kosmetyki te zawierają naturalne oleje roślinne, glinki czy błoto z Morza Martwego. Wśród produktów Make Me Bio można znaleźć również linię Hydro Basic, w skład której wchodzi bezzapachowy krem o lekkiej konsystencji. Składniki aktywne zawarte w tym kosmetyku pomagają nawilżyć skórę i uchronić ją przed wysychaniem. Ceny poszczególnych produktów Make Me Bio dostępnych w Dr. Max zależą od ich zastosowania i składu.

Kosmetyki Make Me Bio do skóry o specjalnych potrzebach

Make Me Bio oferuje cztery receptury kosmetyków dla cery wymagającej pielęgnacji celowanej. Pomagają one poprawić konkretne właściwości skóry. To produkty do cery pozbawionej blasku i zmęczonej, narażonej na utratę sprężystości, suchej i naczynkowej oraz wymagającej intensywnej pielęgnacji. Kremy do pielęgnacji celowanej oznaczono numerami 171, 172, 173 i 174.

Wśród bestsellerów Make Me Bio można wyróżnić Make Me Bio wodę różaną Garden Roses, która pomaga nawilżyć i oczyścić skórę. Wspiera regenerację cery i walkę ze stanami zapalnymi. To produkt wegański, składający się jedynie z wyciągu z róży damasceńskiej oraz wody. Pomaga nadać skórze promienny wygląd, miękkość, gładkość i sprężystość. Wśród flagowych produktów marki można wyróżnić też peelingi i płyny do mycia twarzy Make Me Bio, które uzyskały tytuł Złotej Perły Rynku Kosmetycznego, oraz nawilżający krem dla skóry normalnej i wrażliwej Make Me Bio Mellow Mango, wyróżniony w Influencer’s Choice Award 2020.