Malina sok, suplement diety, 500 ml

Dostępny
19,75

O produkcie

100019365

Malina sok - suplement diety. Owoce maliny są znanym środkiem napotnym, używanym w czasie przeziębienia, w czasie infekcji bakteryjnych i wirusowych przebiegających z gorączką.

Skład

Składniki: sok z owoców maliny (Rubus idaeus L.), kwas L-askorbinowy – źródło witaminy C.

Jak stosować

doustnie, pół godziny przed posiłkiem

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 25 ml dwa razy dziennie, pół godziny przed posiłkiem. Dzienna porcja zawiera 120 mg witaminy C, co stanowi 150% referencyjnych wartości spożycia.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosowanie suplementu diety przez kobiety w ciąży, w okresie laktacji oraz przez dzieci należy skonsultować z lekarzem.
Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Waga

objętość netto: 500 ml

Producent

Alter Medica Jan Szupina
ul. Spokojna 11
34-300 Żywiec

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.