Manu Natu

  (4)

Manu Natu to polska marka, która oferuje preparaty pielęgnacyjne z olejem z konopi. Produkuje kosmetyki wegańskie oparte na naturalnych składnikach, w trosce o środowisko. Marka przeznacza część zysków na rozwój produkcji bioplastiku z konopi przemysłowych.

Sortuj według

  Wegańskie kosmetyki Manu Natu z olejem z konopi

  Marka Manu Natu oferuje kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji ciała, włosów i twarzy. To kremy, balsamy, mydła i szampony o krótkich, naturalnych składach. Produkty Manu Natu nie zawierają sztucznych konserwantów, a ich produkcja odbywa się na bieżąco. Wyroby te mają krótki termin ważności. To kosmetyki w 100% wegańskie, zamknięte w opakowaniach, które można poddać recyklingowi. Składniki w nich zawarte pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw bez nawozów sztucznych. Produkty Manu Natu nie są testowane na zwierzętach.

  W skład wszystkich kosmetyków Manu Natu dostępnych w Dr. Max wchodzi olej konopny tłoczony na zimno. Pomaga nawilżyć oraz odżywić skórę i włosy. Pochodzi z przemysłowych upraw konopi włóknistych na terenie Polski. W wielu preparatach został uzupełniony także innymi olejami roślinnymi – kokosowym, rozmarynowym, migdałowym, rokitnikowym, makowym i z dzikiej róży. Marka stosuje również nierafinowane masła shea i kakaowe. Manu Natu ma w swojej ofercie też czyste oleje konopne, jak Manu Natu olejek CBD 5%. Wszystkie wyroby tej marki są biodegradowalne.

  Kosmetyki Manu Natu do włosów, ciała i twarzy

  Marka Manu Natu słynie zwłaszcza z mydeł i szamponów w kostce. Kosmetyki te zawierają oleje roślinne, które pomagają złagodzić podrażnienia i zregenerować wrażliwą skórę, a także składniki wspierające w walce z łupieżem i wypadaniem włosów. Wszystkie kostki Manu Natu mają piękne, naturalne zapachy. Niektóre z nich wzbogacono witaminami i kwasem mlekowym. Mydła i szampony w kostkach umieszczono w ekologicznych, papierowych opakowaniach.

  Manu Natu oferuje także kremy do rąk i stóp oraz kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy. Produkty te nie zawierają sztucznych substancji i barwników. Zawarte w nich składniki pomagają opóźnić procesy starzenia się skóry, a także ujędrnić ją, ukoić i uelastycznić. Niektóre z nich łączą w sobie kilka funkcji, pozwalając na stosowanie zarówno w przypadku dłoni, jak i stóp oraz całego ciała. Ceny poszczególnych kosmetyków Manu Natu są dość zróżnicowane, ale są przystępne dla użytkowników.