Maść Propolisowa 7%, 20 g

Maść propolisowa, chroni i regeneruje naskórek oraz odżywia skórę.

Dostępny
14,02

O produkcie: Maść Propolisowa 7%, 20 g

100007919

Opis

Farmapia 7% maść propolisowa - chroni i pielęgnuje naskórek, przyspiesza proces odbudowy naskórka, odżywia i wzmacnia skórę

Właściwości

Maść Propolisowa 7% to produkt dla młodzieży i osób dorosłych. Zawiera składniki, które wspierają proces ziarninowania i gojenia uszkodzeń skóry. Etanolowy wyciąg z propolisu (kitu pszczelego) to naturalna substancja pozyskiwana przez pszczoły. Pochodzi głównie z drzew liściastych. Propolis zawiera substancje fenolowe, alkohole i flawonoidy. Może pomóc w walce z infekcjami bakteryjnymi. Od lat jest stosowany w medycynie ludowej i nazywany „naturalnym antybiotykiem”.

Maść Propolisowa 7% może być wykorzystywana w przypadku oparzeń termicznych, odmrożeń i odleżyn. Składniki w niej zawarte wspierają regenerację skóry po otarciach oraz w przypadku zapaleń, owrzodzeń żylakowatych podudzi i trudno gojących się ran. Podobnie jak niektóre maści na odleżyny, produkt zawiera lanolinę i wazelinę. Preparat służy do stosowania zewnętrznego.

Jak działa Maść Propolisowa 7%?

Maść propolisowa 7% zawiera składniki, które pomagają uchronić naskórek i przyspieszyć proces jego odbudowy. Wspierają odżywienie i pielęgnację skóry. Mogą pomóc wzmocnić tkanki Preparat jest skierowany do osób z oparzeniami termicznymi, odmrożeniami, otarciami, owrzodzeniami żylakowatymi podudzi i trudno gojącymi się ranami.

Jak stosować Maść Propolisowa 7%?

Maść Propolisową 7% należy stosować 3 razy dziennie, nakładając cienką warstwę na powierzchnię skóry, na której pojawiły się zmiany. Produkt aplikuje się zewnętrznie. Może być stosowany na dzień i na noc.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Maść Propolisowa 7%?

Preparatu nie należy stosować u osób, które są uczulone na produkty pszczele.


Skład INCI

Petrolatum, Lanolin, Propolis concentrare

Jak stosować

Maść stosuje się 3 razy dziennie, nakładając warstwę na zmienioną powierzchnię skóry.

Przeznaczenie

wspomaganie miejscowego leczenia skóry, otarcia skóry, rany z brakiem naskórka, trudno gojące się rany, ropne zapalenia skóry, oparzenia termiczne, owrzodzenia żylakowate podudzi, owrzodzenia o charakterze odleżynowym, trudno gojące się uszkodzenia skóry

Ostrzeżenia

Nie stosować u osób uczulonych na produkty pszczele.

Pojemność

20 g

Producent

Farmapia

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.