Maseczka z filtrem węglowym, Cherry, 1 sztuka

50,21
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017647

Maska posiadająca filtr klasy N99 z aktywnym węglem, który stanowi ochronę przed bakteriami i wirusami w 99,9%. Idealnie plastyczny zacisk na nos doskonale dopasowuje maskę do twarzy właściciela. Jej ogromną zaletą jest swobodny przepływu powietrza, dzięki czemu długookresowe korzystanie z maski jest zdecydowanie bardziej komfortowe.

Producent

A-Kwadrat Adam Kowalczyk
ul. Bohdana Arcta 16
60-408 Poznań, Poland

Właściwości

Maseczka wykonana z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakościowo tkaniny zniwelowano znaczne opory występujące podczas oddychania. Niepowtarzalny krój powstał w trosce o wygodę użytkowników gwarantując idealne dopasowanie do kształtu twarzy.

TASIEMKI I LAMÓWKI
Tasiemki i lamówki są bawełniane gwarantując niezmienność fasonu produktu. Występują w wielu kolorach stanowiąc równocześnie estetyczne wykończenie maski.

PLASTYCZNY ZACISK NOSOWY
Niepowtarzalnie skonstruowany, lekko wydłużony, ukryty w lamówce, giętki zacisk nosowy zapobiega zsuwaniu się maski w trakcie noszenia oraz znakomicie uszczelnia i dopasowuje maskę do kształtu twarzy użytkownika.

GUMKI
W produktach zastosowano wyłącznie cieniutką ale i wytrzymałą, profesjonalną gumkę, która zaprojektowana została specjalnie na potrzeby produkcji maseczek ochronnych, która nie uciska uszu i nie powoduje dyskomfortu.

REGULATORY
Dla zapewnienia najwyższej wygody do produkcji masek użyto specjalistycznych regulatorów służących do indywidualnego ustalenia długości gumek oraz precyzyjnego dopasowania produktu do twarzy użytkownika.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.