Maseczka z filtrem węglowym, Cherry, 1 sztuka

Wiśniowa maseczka bawełniana na twarz z filtrem węglowym o klasie N99.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

53,29

O produkcie: Maseczka z filtrem węglowym, Cherry, 1 sztuka

100017647

Opis

Maska posiadająca filtr klasy N99 z aktywnym węglem, który stanowi ochronę przed bakteriami i wirusami w 99,9%. Idealnie plastyczny zacisk na nos doskonale dopasowuje maskę do twarzy właściciela. Jej ogromną zaletą jest swobodny przepływu powietrza, dzięki czemu długookresowe korzystanie z maski jest zdecydowanie bardziej komfortowe.

Właściwości

Maseczka wykonana z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakościowo tkaniny zniwelowano znaczne opory występujące podczas oddychania. Niepowtarzalny krój powstał w trosce o wygodę użytkowników gwarantując idealne dopasowanie do kształtu twarzy.

TASIEMKI I LAMÓWKI
Tasiemki i lamówki są bawełniane gwarantując niezmienność fasonu produktu. Występują w wielu kolorach stanowiąc równocześnie estetyczne wykończenie maski.

PLASTYCZNY ZACISK NOSOWY
Niepowtarzalnie skonstruowany, lekko wydłużony, ukryty w lamówce, giętki zacisk nosowy zapobiega zsuwaniu się maski w trakcie noszenia oraz znakomicie uszczelnia i dopasowuje maskę do kształtu twarzy użytkownika.

GUMKI
W produktach zastosowano wyłącznie cieniutką ale i wytrzymałą, profesjonalną gumkę, która zaprojektowana została specjalnie na potrzeby produkcji maseczek ochronnych, która nie uciska uszu i nie powoduje dyskomfortu.

REGULATORY
Dla zapewnienia najwyższej wygody do produkcji masek użyto specjalistycznych regulatorów służących do indywidualnego ustalenia długości gumek oraz precyzyjnego dopasowania produktu do twarzy użytkownika.


Producent

A-Kwadrat Adam Kowalczyk
ul. Bohdana Arcta 16
60-408 Poznań, Poland

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.