Maska Dragon Casual II, kolor lava, rozmiar S, 1 sztuka

Dostępny
109,71

O produkcie

100022107

Z przyjemnością prezentujemy Wam drugą generację naszego bestsellera. Nowa, zoptymalizowana maska przeciwpyłowa DRAGON CASUAL II to odpowiedź na potrzeby mieszkańców dużych miast i miejscowości dotkniętych problemem smogu.

Właściwości

Nasze produkty poza skutecznym działaniem odznacza ciekawy wygląd i oryginalne wzornictwo. Możesz wyglądać doskonale i modnie na każdą okazję!
Nasza maska anty smogowi została zoptymalizowana pod kątem łatwości oddychania - inna budowa oraz zastosowanie lekkiej, jednowarstwowej tkaniny o właściwościach technicznych sprawia, że to najbardziej przewiewny produkt tego typu jaki kiedykolwiek został wypuszczony na rynek. Wielowarstwowe wymienne filtry zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń do płuc, co podwyższa jakość wdychanego powietrza i chroni przed strasznymi następstwami życia w smogu.

Unikatowy produkt N99 z aktywnym węglem wyłapuje 99,9% szkodliwych pyłów (PM1,0, PM2,5 i PM10), dymu tytoniowego, kurzu, kurzu i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza.

Odświeżony fason maski w połączeniu z przyjemnym w dotyku materiałem wierzchnim, delikatnymi tasiemkami i schowanym w lamówce metalowym noskiem, gwarantuje dokładne uszczelnienie i wygodne dopasowanie naszego produktu do facjaty.

Nowy zawór wydechowy DRAGON HEX o zwiększonej przepustowości powietrza jest odpowiedzialny za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem z maseczki. Produkty Dragon Casual występują w wielu opcjach kolorystycznych i trzech rozmiarach (S – dla dzieci a także M i L), aby każdy dostosował maseczkę do swoich potrzeb.

ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI
Nowa maska antysmogowa DRAGON CASUAL II ma wierzchnią część wykonaną z wysokiej jakości technicznego poliestru. dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału udało nam się jeszcze bardziej ograniczyć opory występujące w trakcie oddychania.
Dzięki specjalnemu krojowi, nasz produkt jest niezwykle komfortowy i doskonale dostosowuje się do kształtu buzi. Jest miękki, niezbyt rozciągliwy dzięki czemu nie będzie naciągać się po dłuższym użytkowaniu i łatwy w pielęgnacji – maskę przeciwpyłową można czyścić zwilżoną szmatką z mikrofibry, a okazjonalnie po demontażu zaworu i filtra, wymyć pod bieżącą wodą nie przekraczając 30°C z delikatnym detergentem.

ZAWÓR BOCZNY
Przedstawiamy Wam całkiem nowy zawór wydechowy DRAGON HEX o zwiększonej przepustowości powietrza. Jest również częścią montażową filtra N99, jest odpowiedzialny za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Przekroje otworów dopasowaliśmy wielkością tak, by umożliwić bezproblemowe wydychanie powietrza podczas ruchu. Już teraz każdy oddech w produkcie DRAGON będzie czystą przyjemnością!

TASIEMKI I LAMÓWKI
Tasiemki i oblamowanie zastosowane w produktach DRAGON CASUAL II wykonane są z miłego, trwałego i częściowo rozciągliwego materiału, nie podrażniają skóry facjaty, stanowiąc równocześnie eleganckie wykończenie maski antysmogowej. Paseczki przechodzące nad i pod uszami, zapinane złączką z tyłu głowy nie pozwalają na przesunięcie się maski w trakcie stosowania.

ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY
Specjalnie wydłużony, schowany w lamówce, elastyczny zacisk nosowy przeciwdziała zsuwaniu się maski podczas noszenia, pozwala na optymalne uszczelnienie i dopasowanie do kształtów nosa i facjaty.

ZŁĄCZKA
Złączka z plastiku w formie 2 haczyków oddalonych od siebie o 2,5 cm umożliwia doskonałe dostosowanie produktu do obwodu głowy.

Skład

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Maska przeciw smogowi, 2 filtry DRAGON N99 AC z aktywnym węglem, instrukcja obsługi.

Przeznaczenie

Seria DRAGON CASUAL II kierowana jest do ludzi szukających najbardziej kompleksowej ochrony przed zabójczymi zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu.

S - dla dzieci i drobnych kobiet

M - dla kobiet

L - dla mężczyzn

1. Wymiar A- zmierz odległość pomiędzy 1/3 długości nosa (licząc od nasady), a końcem brody.
2. Wymiar B- zmierz obwód głowy na wysokości nosa (pomiar od czubka nosa, przez środek ucha, tył głowy, środek drugiego ucha, do czubka nosa).

Rozmiar Wymiar A Wymiar B
S 12 cm 42 - 48 cm
M 13 cm 46- 53 cm
L 14,5 cm 52- 58 cm

Wybrać rozmiar, którego wymiar A jest najbardziej zbliżony do wymiaru A twarzy, a wymiar B głowy mieści się w zakresie wymiaru B rozmiarówki.
Jeżeli wymiar B byłby w górnej części przedziału lub wymiar A twarzy byłby zbliżony do wymiaru A mniejszego rozmiaru niż wymiar B, zaleca się rozważenie zakupu maski o rozmiar większej.

Producent

DRAGON Maski Antysmogowe
Mników 481
32-084 Morawica

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.