Maxigra femina, nawilżający żel intymny, 75 ml

Nawilżający żel intymny z kwasem hialuronowym, mlekowym i aloesem.

Dostępny
16,84

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Maxigra femina, nawilżający żel intymny, 75 ml

100038038

Opis

Nawilżający żel intymny.


Właściwości

Nadmierna suchość pochwy może wynikać ze zmian hormonalnych czy infekcji intymnych. Długotrwałemu uczuciu suchości często towarzyszy swędzenie i pieczenie, które powodują ogólny dyskomfort i mogą wpływać negatywnie na jakość życia seksualnego. Nawilżający żel Maxigra femina powstał z myślą o szczególnych wymaganiach delikatnej skóry okolicy intymnych. Zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego. Jego formuła bazuje na delikatnych substancjach nawilżających, które są przydatne w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia.

  • Kwas hialuronowy jest mukopolisacharydem, który występuje naturalnie w istocie międzykomórkowej tkanki łącznej. Pełni funkcję środka do zatrzymywania wody w przestrzeni śródmiąższowej. Tworzy na skórze warstwę okluzyjną, zmniejszając przeznaskórkową utratę wody. Łączy się też z hydrofilowymi komponentami fosfolipidów, wspomagając utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia.
  • Kwas mlekowy wchodzi w skład naturalnego czynnika nawilżającego. Odpowiada za zachowanie właściwego środowiska okolic intymnych i hamowanie rozwoju patogenów. Bierze udział w utrzymaniu właściwego pH. Uczestniczy też w nawilżaniu śluzówki. Zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
  • Aloes to surowiec roślinny o właściwościach nawilżających od lat wykorzystywany w kosmetyce. Dostarcza liczne mukopolisacharydy będące składnikami naturalnego czynnika nawilżającego. Pomaga łagodzić stany zapalne i wspiera proces regeneracji skóry. Przyczynia się do utrzymania odpowiedniej wilgotności przez długi czas.

Produkt został przetestowany dermatologicznie*.

Jak działa Maxigra femina?

Składniki zawarte w nawilżającym żelu intymnym Maxigra femina eliminują dyskomfort związany z suchością, swędzeniem i pieczeniem okolic intymnych. Ponadto gwarantują odpowiedni poślizg i pozwalają uzyskać uczucie natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia.

Jak stosować Maxigra femina?

Nanieś niewielką ilość żelu na umytą i osuszoną skórę zewnętrznych okolic intymnych narażonych na otarcia. Produkt możesz stosować również przed stosunkiem.

Jak często stosować Maxigra femina?

Możesz stosować nawilżający żel intymny Maxigra femina tak często, jak potrzebujesz.

Kiedy stosować Maxigra femina?

Formułę nawilżającego żelu intymnego Maxigra femina opracowano z myślą o kobietach, którym zależy na poprawie jakości ich życia intymnego.

Jak długo można stosować Maxigra femina?

Możesz stosować nawilżający żel intymny Maxigra femina przez dowolnie długi okres.

* https://www.maxigrago.pl/maxigra-femina


Skład INCI

Aqua, Glycerin, Dipropylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Hyaluronic Acid, Lactic Acid, Aloe Arborescens Leaf Extract, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Nitrate.


Jak stosować

Niewielką ilość żelu nałożyć na zewnętrzne okolice intymne narażone na otarcia, także przed kontaktami intymnymi. Zaleca się aplikację po uprzednim umyciu i osuszeniu okolic intymnych. Można stosować kilka razy dziennie, wedle potrzeb.


Przeznaczenie

Maxigra® femina to nawilżający żel intymny, który powstał z myślą o kobietach chcących poprawić jakość życia intymnego.


Pojemność

75 ml netto


Producent

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A
83-200 Starogard Gdański
ul. Pelplińska 19


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.