Menopauza, test płytkowy do oznaczenia poziomu hormonu FSH, 2 sztuki

Dostępny
24,63

O produkcie: Menopauza, test płytkowy do oznaczenia poziomu hormonu FSH, 2 sztuki

100008078

Descripion: Introduction PL

Menopauza Test jest szybkim testem wykrywającym w moczu hormon FSH o stężeniu 25 mIU/ml lub wyższym.

WłaściwościSkład

2 foliowe kopertki, każda zawierająca :
- 1 test oraz środek pochłaniający wilgoć
- 1 pipetkę

Jak stosować

Najlepiej jest wykonywać badanie z porannego moczu – zawiera on najwięcej hormonu FSH. Wynik w postaci barwnych prążków pojawia się w ciągu ok. 5 minut. Wynik dodatni oznacza, że poziom hormonu FSH jest wyższy niż normalnie i pacjentka znajduje się w stadium perimenopauzy lub menopauza już wystąpiła.

Natomiast, jeżeli pacjentka miesiączkuje regularnie, ale obserwuje u siebie objawy przekwitania, to pierwszy test z opakowania należy użyć w pierwszym tygodniu cyklu miesięcznego, tzn. w czasie od 2-go do 7-go dnia cyklu. Badanie drugim testem z opakowania należy wykonać dokładnie tydzień później.

Jeśli zaś pacjentka miesiączkuje nieregularnie (między miesiączkami występują nawet dłuższe przerwy) i obserwuje u siebie objawy przekwitania, to pierwszy test z opakowania należy wykonać w dowolnym dniu miesiąca i powtórzyć badanie przy użyciu drugiego testu z opakowania dokładnie tydzień później.


Przeznaczenie

Do oznaczania poziomu hormonu FSH

Producent

HYDREX

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.