Meridol

  (10)

meridol to marka działająca w ramach międzynarodowego koncernu Colgate-Palmolive. Specjalizuje się w produkcji past do zębów i płynów do płukania jamy ustnej. Preparaty tej amerykańskiej firmy charakteryzują się skutecznością. Mogą być stosowane przez dzieci powyżej 6 roku życia oraz dorosłych.

Sortuj według

meridol – pasty i płyny do płukania ust

Artykuły meridol wyróżniają się starannie skomponowanym składem. Zawierają m.in.:

  • Aminofluorek i fluorek cynawy o działaniu antybakteryjnym,
  • Olaflur minimalizujący ryzyko ubytków,
  • Stannous Fluoride chroniący przed zapaleniem dziąseł,
  • PEG-3 Tallow Aminopropylamine zapobiegający tworzeniu się płytki nazębnej.

Płyny i pasty meridol są przeznaczone do potrzeb różnych osób. W ofercie marki znajdziesz produkty wspomagające ochronę dziąseł, wybielające lub o właściwościach odświeżających oddech. Popularnością cieszy się pasta do zębów meridol do codziennego stosowania z podwójnym związkiem fluoru oraz meridol Ochrona Dziąseł, płyn do płukania jamy ustnej.

meridol – dobierz odpowiednią szczoteczkę do zębów!

Asortyment Colgate meridol obejmuje także szczoteczki do zębów w rozmaitych cenach. Posiadają one włókna z mikroskopijnymi zakończeniami zapewniającymi ochronę dziąseł oraz wspierającymi w usuwaniu płytki nazębnej. Do zalet artykułów meridol zalicza się także niewielka główka ułatwiająca dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Wyposażono ją dodatkowo w specjalne wypustki do czyszczenia języka. Zarówno pasty, jak i szczoteczki do zębów cieszą się dobrymi opiniami klientów.