Opis

Ministerstwo Dobrego Mydła Zestaw (set) prezentowy do ciała śliwka, 300 ml + 75 g + 30 ml to zestaw apetycznych kosmetyków zaprojektowanych z myślą o miłośnikach śliwek w czekoladzie. Rozpieszczaj siebie i swoich bliskich.

Właściwości

  • Oleje i masła roślinne.
  • Peeling do ciała.
  • Olej śliwkowy.
  • Balsam w sztyfcie.
  • Do pielęgnacji twarzy i ciała.
  • Ekologiczne opakowanie.

Jeśli szukasz luksusowego zestawu kosmetyków o obłędnym zapachu, set prezentowy Śliwka to wybór idealny dla Ciebie. Zawiera cukrowo-olejowy peeling do ciała, który poprawia mikrokrążenie skóry i pozwala pozbyć się martwego naskórka. Tworzy delikatną warstwę ochronną. Balsam do ciała w sztyfcie przeznaczony jest do spierzchniętych dłoni, popękanych łokci i pięt. Ma właściwości odżywiające i regenerujące.

Nierafinowany olej z pestek śliwki świetnie sprawdza się do pielęgnacji twarzy, włosów i paznokci. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe i wykazuje działanie nawilżające. Wszystkie kosmetyki mają urzekający zapach słodkich owoców i znajdują się w eleganckim opakowaniu sygnowanym logo marki. Zamów set prezentowy Śliwka Ministerstwa Dobrego Mydła w naszej drogerii online w korzystnej cenie.

Pojemność

30 ml netto

Producent

Bielun & Bielun sp. z o.o.
Sosnowa 6c, 71-468 Szczecin

Typ produktu

Kosmetyk
SKU
600004010