Miramile Tonsil, spray do jamy ustnej i gardła, 30 ml

Wyrób medyczny – spray do jamy ustnej i gardła, nawilża i ochrania.

Dostępny
17,00

O produkcie: Miramile Tonsil, spray do jamy ustnej i gardła, 30 ml

100003514

Opis

Wyrób medyczny. Miramile, spray do jamy ustnej i gardła.

Właściwości

Miramile Tonsil to preparat przeznaczony dla osób, które borykają się z objawami zapalenia gardła i krtani. Zawiera składniki wspierające walkę z obrzękiem powstałym w wyniku infekcji. Produkt może być przyjmowany również w przypadku zapalenia jamy ustnej i dziąseł. Miramile Tonsil może być stosowany u osób dorosłych i dzieci powyżej 2. roku życia. Bazuje na naturalnych olejach roślinnych.

  • Olej z nagietka – wspiera walkę ze stanami zapalnymi i ranami. Pomaga poradzić sobie z rozwojem bakterii powodujących infekcje. Jest stosowany w celu pozbycia się grzybów.
  • Olej z rokitnika – pomaga przyspieszyć procesy gojenia i zmniejszyć stany zapalne oraz obrzęk. Odpowiada za tworzenie błony ochronnej na śluzówce, zabezpieczając ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i patogenami.
  • Olejek z balsamowca mirry i olejek z nagietka – pomagają nawilżyć tkanki. Wspierają walkę z podrażnieniami błony śluzowej i objawami zapalenia, jak suchość, drapanie w gardle, problemy z połykaniem czy chrypka.

Preparat Miramile Tonsil zawiera również olejki eteryczne (olejek z tymianku), które odpowiadają za zapach i smak preparatu. Wyrób nie powinien być stosowany w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Preparat może pozostawiać plamy, jeśli zostanie rozpylony na ubranie.

Kiedy brać Miramile Tonsil?

Miramile Tonsil jest przeznaczony dla osób, które borykają się z dolegliwościami ze strony gardła i krtani. Może być przyjmowany również przy przeziębieniu, anginie, zapaleniu dziąseł i uczuciu obecności ciała obcego w gardle.

Jak długo można stosować Miramile Tonsil?

Producent nie wskazuje maksymalnego okresu stosowania preparatu Miramile Tonsil. Jeśli objawy nie mijają przez dłuższy czas, zaleca się zasięgnięcie porady lekarskiej.

Czy stosowanie Miramile Tonsil w ciąży jest bezpieczne?

Producent nie udostępnia informacji na temat możliwości stosowania preparatu Miramile Tonsil w trakcie ciąży i karmienia piersią. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.


Skład

Olejek z balsamowca mirry, olejek z rokitnika zwyczajnego, olejek z nagietka, olejek z pomarańczy słodkiej, olejek z gorzkich migdałów, olejek eteryczny z tymianku, olejek mięty pieprzowej, olej rzepakowy,

Jak stosować

Stosować do jamy ustnej i gardła. U osób dorosłych i dzieci w wieku od 2 lat.

Dzienne spożycie

Stosować 2 – 3 razy dziennie po kilka dawek rozpylanych.

Przeznaczenie

Miramile® Tonsil spray do jamy ustnej i gardła jest stosowany:
• pomocniczo w zapalenia gardła i chrypki (np. zapalenie gardła, przeziębienie, angina, zapalenie krtani, zapalenie jamy ustnej, zapalenie dziąseł);
• w celu łagodzenia objawów takich jak: suchość, drapanie w gardle, problemy z połykaniem, uczucie ciała obcego w gardle, itp.;
• w celu zmniejszenie obrzęku śluzówki;
• do ochrony przy podrażnieniu jamy ustnej lub gardła przed działaniem zewnętrznych szkodliwych czynników i patogenów;
• do nawilżenia śluzówki gardła i przełyku;

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik produktu.
Nie zaleca się stosować u niemowląt i małych dzieci w wieku poniżej 2 lat.
Chronić przed kontaktem z oczami.
Produkt może pozostawić plamy, jeśli został rozpylony na ubranie.
W razie wystąpienia działania niepożądanego, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.
Dzieci mogą stosować spray wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych. Jeżeli objawy nie mijają, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
W przypadku uszkodzenia opakowania, znajdującego się w nim produktu nie można stosować.

Waga

30 ml

Dystrybutor

Valentis Polska Spółka z o.o.
Krakowiaków 50
02-255 Warszawa

Producent

Valentis Polska Spółka z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.