Royal Jelly Mleczko Pszczele 300, suplement diety, smak pomarańczowy, 45 tabletek

Suplement diety w formie tabletek do ssania zawierający mleczko pszczele.

Dostępny
38,37

O produkcie: Royal Jelly Mleczko Pszczele 300, suplement diety, smak pomarańczowy, 45 tabletek

100022482

Opis

Royal Jelly Mleczko Pszczele przeznaczone jest dla osób dbających o swoje zdrowie, witalność oraz kondycję psychofizyczną.


Właściwości

Royal Jelly Mleczko Pszczele to suplement diety w postaci doustnych, bezcukrowych tabletek o smaku pomarańczowym. Zawiera składniki, które wspomagają sprawność fizyczną i psychiczną, zwalczanie objawów starzenia się organizmu i regulowanie przemiany materii. Mleczko pszczele uznaje się za jeden z najcenniejszych surowców naturalnych. Zawiera bogactwo składników odżywczych takich jak aminokwasy, witaminy, kwas pantotenowy czy biopierwiastki, enzymy, wolne kwasy tłuszczowe, fosfolipidy, sterole oraz woski.

Formuła suplementu diety Royal Jelly Mleczko Pszczele opiera się na substancji nazywanej „eliksirem życia” produkowanej przez pszczoły, aby karmić królową matkę. Mleczko pszczele powstaje w gruczołach gardzielowych młodych pszczół-robotnic. Produkcja tej odżywczej substancji ma na celu nakarmienie wszystkich larw w pszczelej rodzinie. Larwy robotnic i trutni jedzą mleczko pszczele zaledwie do 5. dnia życia, podczas gdy pszczoły-królowe stale się nim odżywiają. Dzięki temu żyją nawet do 5 lat dłużej niż robotnice czy trutnie.

Tabletka suplementu diety Royal Jelly Mleczko Pszczele zawiera 300 mg świeżego mleczka pszczelego w postaci 100 mg liofilizatu. Substancja pozyskana od pszczół zostaje pozbawiona wody w obniżonej temperaturze w celu przedłużenia trwałości i zagwarantowania jej odpowiedniej aktywności.

Jak dawkować Royal Jelly Mleczko Pszczele?

Rekomenduje się stosować 1-2 tabletki do ssania na dobę, najlepiej na czczo. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej porcji suplementu diety.

Kiedy brać Royal Jelly Mleczko Pszczele?

Suplement diety jest polecany osobom dbającym o zdrowie i witalność. Może być stosowany w celu wspomagania sprawności fizycznej i psychicznej, opóźniania oznak starzenia się organizmu i stabilizowania przemiany materii. Preparat sprawdzi się w przypadku osób chcących uzupełnić dietę w mleczko pszczele bogate m.in. w aminokwasy, witaminy, enzymy, fosfolipidy czy sterole.

Jak długo można stosować Royal Jelly Mleczko Pszczele?

Suplement diety z mleczkiem pszczelim można stosować maksymalnie przez 3 miesiące. Następnie należy zrobić 1-miesięczną przerwę. Po takim czasie można znów wrócić do spożywania preparatu. Należy pamiętać, że produkt nie może stanowić alternatywy dla odpowiednio zbilansowanej i zdrowej diety.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania preparatu Royal Jelly Mleczko Pszczele?

Suplement diety nie może być spożywany przez osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego.


Tabela

Zawartość składników w porcji dziennej produktu 2 tabletki  
Mleczko pszczele świeże 600 mg  

 


Skład

Składniki: substancja słodząca – sorbitol; mleczko pszczele liofilizowane; substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu); aromat pomarańczowy.


Jak stosować

Doustnie, najlepiej na czczo. Ssać powoli. Preparat stosować do trzech miesięcy. Po miesięcznej przerwie kurację można wznowić.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 do 2 tabletek dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C.
Nie stosować u osób uczulonych na produkty pochodzenia pszczelego.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zmiennik) zróżnicowanej diety.
Royal Jelly Mleczko Pszczele zawiera substancje słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Producent

FARMINA SP. Z O.O.
ul.Lipska 44
30-721 Kraków
Zakład w Myślenicach
ul. Cegielskiego 2
32-400 Myślenice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.