Młody Jęczmień, suplement diety, 60 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

23,29

O produkcie: Młody Jęczmień, suplement diety, 60 tabletek

100040149

Opis

Młody Jęczmień, suplement diety, 60 tabletek to preparat, którego składniki wspierają odchudzanie oraz wspomagają kontrole masy ciała. 


Właściwości

  • Młody jęczmień to suplement diety, który zawiera składniki odżywcze, które ułatwiają kontrolę masy ciała i wspomagają metabolizm lipidów i białek.
  • Owoce gorzkiej pomarańczy wspomagają metabolizm tłuszczów i węglowodanów oraz rozkład tkanki tłuszczowej, wspierają kontrole masy ciała.
  • Biotyna wspomaga prawidłowy metabolizm składników odżywczych i prawidłowy metabolizm energetyczny.
  • Chrom wspomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Tabela

Składniki 1 tabletka %RWS 2 tabletki %RWS
Ekstrakt z młodego jęczmienia
w przeliczeniu na suszony młody jęczmień
350 mg
8750 mg
700 mg
17500 mg
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy
w tym synefryna
25 mg
1,5 mg
50 mg
3 mg
Biotyna 25 μg 50% 50 μg 100%
Chrom 20 μg 50% 40 μg 100%

Skład

Składniki: ekstrakt z młodego jęczmienia (Hordeum vulgare) DER 25:1; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) standaryzowany na 6% synefryny; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu; chlorek chromu (III) (chrom); D-biotyna; substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancja wypełniająca: polidekstroza; barwnik: dwutlenek tytanu; substancja glazurująca: glikol polietylenowy; substancja przeciwzbrylająca: talk; barwniki: tlenek żelaza żółty, ryboflawina.


Jak stosować

Doustnie, przed posiłkiem.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:  1 – 2 tabletki.


Przeznaczenie

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować u dzieci oraz u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Dystrybutor

ALG Pharma Sp. z o. o.
ul. Marcina Kasprzaka 31
01-234 Warszawa


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.