MomMe

MomMe to polska marka kosmetyczna, która oferuje szeroki wybór kosmetyków dla dzieci, niemowląt, kobiet w ciąży oraz świeżo upieczonych mam. Pomimo dość krótkiej historii MomMe cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy cenią sobie starannie dobrane receptury i naturalny skład produktów

Sortuj według

   Nie znaleziono produktów

   Kosmetyki MomMe – odpowiedź na potrzeby maluchów i ich mam

   MomMe istnieje na polskim rynku kosmetycznym od 2015 roku i od tamtej pory systematycznie podbija serca młodych rodziców. Nic w tym dziwnego, ponieważ MomMe doskonale wie, jak ważna więź łączy matkę z jej nowo narodzonym dzieckiem i jak ważne jest, by wspierać codzienną pielęgnację ich skóry. To właśnie z myślą o nich są tworzone kosmetyki MomMe, które są przyjazne dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt od 1. dnia życia oraz ich mam, których ciało przechodzi ogromną rewolucję. 

   Wszystkie kosmetyki dla dzieci MomMe zawierają wyłącznie takie składniki, które są w pełni bezpieczne dla skóry najmłodszych i nie powodują ich podrażnień. Są to również preparaty hipoalergiczne i wegańskie, których skład został przebadanych pod kontrolą dermatologiczną i alergologiczną. MomMe podkreśla także, że ich kosmetyki są w pełni naturalne i przyjazne zwierzętom, a ich receptury zawierają innowacyjne składniki aktywne, które wspierają zdrowy wygląd skóry.

   MomMe – kosmetyki czerpiące z natury to, co najlepsze

   Tym, na co marka MomMe kładzie duży nacisk od samego początku istnienia, jest dobór starannie dobranych składników aktywnych, których pochodzenie jest udokumentowane jako naturalne i ekologiczne. Skład każdego produktu jest potwierdzony badaniami i posiada stosowne certyfikaty naturalności.

   Wśród surowców wykorzystywanych do produkcji kosmetyków MomMe znaleźć można m.in.:

   • Oleje i tłuszcze roślinne, które odpowiadają za nawilżenie skóry i wzmocnienie jej warstwy lipidowej,
   • Prebiotyki, które pomagają utrzymać prawidłowe pH skóry i stymulują rozwój dobrych kultur bakteri,
   • Wosk pszczeli, który uelastycznia naskórek,
   • Bisabolol pozyskiwany z rumianku, który wspomaga proces regeneracji i odbudowy naskórka.

   Przekonaj się, jak duża moc drzemie w dobrodziejstwach natury. Dzięki nim zadbasz nie tylko o skórę swojego maluszka, ale też o wygląd swojej skóry, obciążonej okresem ciąży i karmienia piersią.