Mosbito

  (7)

Mosbito to marka należąca do firmy VERCO założonej w 2006 roku. Zajmuje się produkcją preparatów odstraszających komary, kleszcze i inne owady. Ma w swoim asortymencie środki płynne, wyroby do smarowania skóry oraz akcesoria do przyklejania na ubrania.

Sortuj według

  Preparaty odstraszające komary Mosbito

  Mosbito oferuje produkty w postaci sprayu, emulsji, plastrów i opasek. Wyroby te mogą być stosowane przez dzieci i dorosłych. Mosbito ma w swoim asortymencie preparaty odstraszające kleszcze oraz te na ukąszenia owadów. Niektóre produkty tej marki można nakleić np. na meble, namioty, plecaki czy wózki. To wyroby roztaczające zapach w promieniu 70 cm od miejsca, w którym zostały zaaplikowane. Preparaty te wydzielają aromat nieprzyjemny dla komarów nawet przez 4 godziny od momentu wyjęcia z opakowania.

  Marka oferuje również specjalne opaski nasączone olejkiem lawendowym, które można umieścić na nadgarstku. Takie produkty pozwalają uniknąć konieczności spryskiwania ubrań. Odstraszająca opaska na komary Mosbito pachnie naturalnymi olejkami eterycznymi. Może być stosowana przez dzieci.

  Preparaty na komary i meszki Mosbito z dodatkiem naturalnych substancji

  Jednym z popularniejszych wyrobów Mosbito jest spray do odstraszania owadów. Zawiera geraniol, czyli substancję występującą np. w olejkach eterycznych. Pomaga uchronić się przed ukąszeniami owadów przez nawet 4 godziny. Niektóre wyroby Mosbito zawierają także naturalny olejek lawendowy, którego zapach nie jest akceptowalny przez komary.

  W produktach Mosbito na ugryzienia owadów zastosowano d-pantenol i aloes, które pomagają zmniejszyć podrażnienie i złagodzić swędzenie. Zostały opracowane w taki sposób, by nie pozostawiały lepkiej warstwy na skórze. W niektórych produktach Mosbito dostępnych w Dr. Max zastosowano również wyciąg z korzenia lukrecji, który pomaga złagodzić obrzęki. Marka ma w swoim asortymencie również wyroby dla dzieci od 6. miesiąca życia z dodatkiem geraniolu. Preparaty te nie zawierają DEET.

  Środki na komary Mosbito pomagają również odstraszyć meszki. Preparaty do nakładania na skórę mogą być stosowane po ukąszeniach pszczół, mrówek, os, komarów i innych owadów. Produkty Mosbito są dostępne w przystępnych cenach.