Multi-gyn ActiGel, 50 ml

Wyrób medyczny w postaci żelu, który chroni tkanki przed bakteriami.

Dostępny
43,08

O produkcie: Multi-gyn ActiGel, 50 ml

100003580

Opis

Multi-gyn Actigel to żel gwarantujący skuteczne zapobieganie i leczenie nawracających dolegliwości pochwowych. Wyrób medyczny klasy IIa

Właściwości

Multi-Gyn ActiGel oparty jest na opatentowanym kompleksie 2QR. Ta naturalna substancja pochodzenia roślinnego w bezpieczny i naturalny sposób chroni tkanki przed szkodliwymi bakteriami. Multi-Gyn ActiGel wspiera również naturalny proces leczenia. Przywraca optymalną kwasowość pochwy (wartość pH), które wspiera rozwój pożytecznych bakterii (pałeczek kwasu mlekowego) optymalizując florę bakteryjną pochwy. Daje ulgę bezpośrednio po aplikacji. Redukuje nieprzyjemny zapach i upławy. Łagodzi świąd i pieczenie pochwy. Jest to delikatne i wysoce skuteczne leczenie bez znanych szkodliwych działań niepożądanych.                                        


Skład

Multi-Gyn ActiGel jest preparatem naturalnym opartym na opatentowanym kompleksie 2QR*. Preparat nie zawiera substancji zapachowych, hormonów ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Galactoarabinan Polyglucuronic Acid Crosspolymer*, Xanthan Gum, Glycerin, Caprylyl Glycol

*2QR: 2QR - opatentowany składnik oczyszczony z Aloe Barbadensis.


Jak stosować

W jaki sposób aplikować Multi-gyn AcitGel zewnętrznie i wewnętrznie?

  • Zewnętrzna aplikacja - aplikować za pomocą palca. Przed użyciem umyj ręce. 
  • Wewnętrzna aplikacja - do wewnętrznej aplikacji należy wykorzystać aplikator dołączony do opakowania. Należy użyć ilość żelu przynajmniej w wielkości opuszka palca.

Dzienne spożycie

W leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy (BV) należy dopochwowo aplikować obfitą ilość preparatu Multi-Gyn ActiGel co najmniej dwa razy dziennie przez okres co najmniej 5 dni. Zaleca się aplikację przed snem.

W przypadku dolegliwości pochwowych takich jak świąd i podrażnienia należy aplikować obfitą ilość preparatu Multi-Gyn ActiGel co najmniej raz dziennie lub każdorazowo gdy pojawią się objawy.

Preparat Multi-Gyn ActiGel nie powinien być stosowany przez okres dłuższy niż 30 kolejnych dni. Umożliwi to samoregulację flory bakteryjnej pochwy bez dodatkowego wsparcia. Jeśli dolegliwości utrzymują się bądź nawracają, należy skontaktować się z lekarzem.


Przeznaczenie

Preparat polecany przy dolegliwościach związanych z bakteryjnym zakażeniem pochwy:

  • szare upławy,
  • nieprzyjemny zapach,
  • świąd,
  • podrażnienia i tkliwość,
  • zaczerwienienie i bolesność.

Ostrzeżenia

Alergie na składniki występujące w Multi-Gyn ActiGel są bardzo rzadkie. Jeśli masz jednak wątpliwości, nałóż niewielką ilość żelu na wewnętrzną część przedramienia. Gdy pojawią się swędzące czerwone kropki lub plamy, radzimy powstrzymać się od stosowania Multi-Gyn ActiGel.

Nie są znane żadne przeciwwskazania do stosowania Multi-Gyn ActiGel w czasie ciąży i karmienia piersią. Porozmawiaj z lekarzem o możliwościach odpowiednich dla ciebie.

Po zastosowaniu produktu może wystąpić uczucie pieczenia i / lub mrowienia. To doznanie jest normalne i szybko ustępuje.


Waga

50 ml netto


Dystrybutor

Qpharma Sp. z o.o.
Wichrowa 7F/10
04-682 Warszawa

Producent

Caro Pharma, Holandia


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.