Multi-gyn FloraPlus żel dopochwowy, 5x5ml

Wyrób medyczny – żel dopochwowy z polisacharydami, zabija drożdżaki.

Dostępny
38,09

O produkcie: Multi-gyn FloraPlus żel dopochwowy, 5x5ml

100003581

Opis

Żel dopochwowy z kompleksem bioaktywnych polisacharydów 2QR i składnikami probiotycznymi. Dzięki innowacyjnemu połączeniu leczy i zapobiega infekcjom wywołanym przez drożdżaki. Wyrób medyczny klasy IIa

Właściwości

Multi-Gyn FloraPlus bezpośrednio łagodzi świąd, podrażnienia i gęste, białe upławy. Jest preparatem opartym na naturalnych składnikach i połączeniu opatentowanego kompleksu 2QR ze składnikami prebiotycznymi. Kompleks 2QR to naturalna substancja pochodzenia roślinnego posiadająca unikalną zdolność ochrony delikatnego nabłonka pochwy przed szkodliwymi bakteriami i drożdżakami w sposób bezpieczny i naturalny. Prebiotyki wspierają „dobre” pałeczki kwasu mlekowego (Lactobacillus) w celu odbudowy optymalnej flory bakteryjnej pochwy. To unikalne połączenie sprawia, że Multi-Gyn FloraPlus jest preparatem idealnym do leczenia dolegliwości pochwowych wywoływanych przez grzyby oraz do przywrócenia optymalnego pH i środowiska pochwy


Skład

Multi-Gyn FloraPlus jest preparatem naturalnym opartym na opatentowanym kompleksie 2QR* i prebiotykach. Preparat nie zawiera substancji zapachowych, hormonów ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Galactoarabinan Polyglucuronic Acid Crosspolymer*, Prebiotics (Lactitol and FOS). *2QR: opatentowany składnik oczyszczony z Aloe Barbadensis.


Jak stosować

W leczeniu dolegliwości związanych z grzybiczym zakażeniem pochwy: zawartość 1 tubki aplikuj dopochwowo bezpośrednio przed snem przez 5 kolejnych dni. Jeśli dolegliwości utrzymują się bądź nawracają, skontaktuj się z lekarzem.

Preparat Multi-Gyn FloraPlus nie powinien być używany przez okres dłuższy niż 30 kolejnych dni. Pozwoli to na samoregulację flory bakteryjnej pochwy bez dodatkowego wsparcia.


Przeznaczenie

Preparat polecany przy dolegliwościach związanych z grzybiczym zakażeniem pochwy:

  • świąd,
  • podrażnienia,
  • gęste, białe upławy.

Ostrzeżenia

Alergie na składniki występujące w Multi-Gyn FloraPlus są bardzo rzadkie. Jeśli masz jednak wątpliwości, nałóż niewielką ilość żelu na wewnętrzną część przedramienia. Gdy pojawią się swędzące czerwone kropki lub plamy, radzimy powstrzymać się od stosowania Multi-Gyn FloraPlus.

Nie są znane żadne przeciwwskazania do stosowania Multi-Gyn FloraPlus w czasie ciąży i karmienia piersią. Porozmawiaj z lekarzem o możliwościach odpowiednich dla ciebie.

Po zastosowaniu produktu może wystąpić uczucie pieczenia i / lub mrowienia. To doznanie jest normalne i szybko ustępuje.


Waga

5x5 ml

Dystrybutor

Qpharma Sp. z o.o.
Wichrowa 7F/10
04-682 Warszawa

Producent

Caro Pharma, Holandia


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.