Multi-Mam, kompresy do pielęgnacji podrażnionych sutków karmiących matek, 12 sztuk

38,75
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011926

Kompresy Multi-Mam to nowoczesne podejście do leczenia bolesnych sutków. Preparat nasączony jest bioaktywnym żelem opartym na kompleksie 2QR, który nakłada się jednocześnie z kompresem; przywraca równowagę mikroflory i wspomaga naturalne procesy gojenia.

Producent

Bioclin

Przeznaczenie

Kompleksowa pielęgnacja podrażnienia sutków

Skład

krospolimer galaktoarabianianu, kwas poliglukuronowy (kompleks 2QR: opatentowane bioaktywne polisacharydy), gliceryna (pochodzenia roślinnego), guma ksantanowa.

Jak stosować

Przemyj ręce oraz sutki letnią wodą, a następnie delikatnie osusz. Otwórz saszetkę, rozwiń kompres i przyłóż nasączoną żelem stroną do bolącej brodawki. Pozostaw kompres na min. 10 minut, ale nie dłużej niż godzinę. Optymalny czas korzystania z kompresu wynosi 30 minut. Po użyciu, wyrzuć kompres. Nie musisz usuwać nadmiaru żelu przed rozpoczęciem karmienia piersią – formuła jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Stosuj co najmniej dwa razy dziennie, aż do ustąpienia objawów

Właściwości

Neutralizuje szkodliwe mikroorganizmy. Zapobiega infekcjom m.in. zapaleniu sutka. Zapewnia optymalny stan skóry. Naturalny, bezpieczny i nieszkodliwy nawet w przypadku połknięcia. Wspomaga naturalne procesy gojenia

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.