Multi-Mam, kompresy do pielęgnacji podrażnionych sutków karmiących matek, 12 sztuk

Kompresy z żelem do pielęgnacji podrażnionych sutków karmiących matek.

Dostępny
42,49

O produkcie: Multi-Mam, kompresy do pielęgnacji podrażnionych sutków karmiących matek, 12 sztuk

100011926

Opis

Kompresy Multi-Mam to nowoczesne podejście do leczenia bolesnych sutków. Preparat nasączony jest bioaktywnym żelem opartym na kompleksie 2QR, który nakłada się jednocześnie z kompresem; przywraca równowagę mikroflory i wspomaga naturalne procesy gojenia.

Właściwości

Neutralizuje szkodliwe mikroorganizmy. Zapobiega infekcjom m.in. zapaleniu sutka. Zapewnia optymalny stan skóry. Naturalny, bezpieczny i nieszkodliwy nawet w przypadku połknięcia. Wspomaga naturalne procesy gojenia

Skład

krospolimer galaktoarabianianu, kwas poliglukuronowy (kompleks 2QR: opatentowane bioaktywne polisacharydy), gliceryna (pochodzenia roślinnego), guma ksantanowa.

Jak stosować

Przemyj ręce oraz sutki letnią wodą, a następnie delikatnie osusz. Otwórz saszetkę, rozwiń kompres i przyłóż nasączoną żelem stroną do bolącej brodawki. Pozostaw kompres na min. 10 minut, ale nie dłużej niż godzinę. Optymalny czas korzystania z kompresu wynosi 30 minut. Po użyciu, wyrzuć kompres. Nie musisz usuwać nadmiaru żelu przed rozpoczęciem karmienia piersią – formuła jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Stosuj co najmniej dwa razy dziennie, aż do ustąpienia objawów

Przeznaczenie

Kompleksowa pielęgnacja podrażnienia sutków

Dystrybutor

BG TRADING SP. Z O.O.

Producent

Bioclin

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.