Multi-mam

  (3)

Multi-Mam to marka produkująca kosmetyki dla kobiet karmiących piersią i niemowląt w trakcie ząbkowania. Regularnie przeprowadza badania wśród młodych mam. Dotyczą one praktyk podczas karmienia piersią. Multi-Mam oferuje naturalne preparaty z ekstraktami roślinnymi.

Sortuj według

  Kosmetyki dla kobiet karmiących piersią Multi-Mam

  Multi-Mam oferuje produkty dla mam od pierwszych chwil po porodzie. To naturalne kosmetyki, które nie zawierają konserwantów, alkoholu, drażniących składników chemicznych i parabenów. Są bezpieczne dla dzieci – można stosować je tuż przed karmieniem piersią. Pozbawiono je środków znieczulających i cukru. Preparaty Multi-Mam zawierają ksylitol, czyli substancję nietoksyczną dla najmłodszych. Produkty tej marki mają neutralny, lekko słodki smak. Nie dodano do nich sztucznych substancji smakowych.

  Marka oferuje m.in. balsamy i kompresy. To produkty, które można stosować na bolesne, przesuszone i spękane sutki. Preparaty te pomagają zapobiec zapaleniu piersi, ich podrażnieniom i opuchliźnie. Marka Multi-Mam oferuje też produkty na ząbkowanie i wrażliwe dziąsła.

  Preparaty Multi-Mam o naturalnych składach

  Marka oferuje m.in. wyroby wegańskie, bazujące na naturalnych substancjach. W ich skład wchodzą wyciągi z róży stulistnej, trufli czy aloesu zwyczajnego. W niektórych preparatach zastosowano też olej z lnianki siewnej, jojoba czy nasion słonecznika. Produkty Multi-Mam dostępne w Dr. Max są testowane dermakologicznie. Mogą być aplikowane na wrażliwą skórę.

  Preparaty i kosmetyki dla kobiet w ciąży i karmiących piersią Multi-Mam pomagają zmiękczyć i nawilżyć skórę oraz błonę śluzową zewnętrznych okolic intymnych. Wspierają proces regeneracji naskórka. Niektóre z nich umieszczono w opakowaniach, które pozwalają na aplikowanie środka pod dowolnym kątem. Preparaty Multi-Mam pomagają zachować odpowiedni poziom tłuszczu w skórze i przywrócić funkcję jej naturalnej bariery ochronnej.

  Multi-Mam słynie przede wszystkim z maści pielęgnacyjnej do brodawek Lanolina Multi-Mam. Produkt zawiera staranie oczyszczony tłuszcz z wełny owczej. Substancja ta pomaga uchronić sutki przed podrażnieniami i wysychaniem. Może być wykorzystywana jako alternatywa dla naturalnych lipidów utraconych podczas karmienia. Lanolina jest bezpieczna nawet w przypadku połknięcia. To hipoalergiczny produkt bez żadnych dodatków. Do produkcji preparatu wykorzystano lanolinę klasy medycznej. Kosmetyki Multi-Mam mają przystępne ceny.