Multiprosti, suplement diety, 30 kapsułek miękkich

Suplement diety z palmą sabałową, granatem i żeńszeniem dla mężczyzn.

Dostępny
25,57

O produkcie: Multiprosti, suplement diety, 30 kapsułek miękkich

100003586

Opis

MultiPROSTI suplement diety 30 kapsułek to preparat dla mężczyzn chcących wzbogacić swoją dietę o składniki preparatu. Zawiera ekstrakt z owoców palmy sabalowej, owoców granatu, z korzenia żeńszenia, a także olej z pestek dyni,  L-argininę, witaminę B6, cynk i selen.


Właściwości

Multiprosti to suplement diety dla mężczyzn chcących wzbogacić swoją dietę o składniki preparatu. W jego formule znajdują się:

  • Ekstrakt z owoców palmy sabalowej – wpiera prawidłowe działanie układu moczowo-płciowego. Wyróżnia się bogactwem beta-sitosteroli o właściwościach przeciwzapalnych. Minimalizuje dolegliwości towarzyszące przerostowi prostaty,
  • L-arginina – stanowi źródło tlenku azotu i odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych. Tym samym aminokowas zwiększa przepływ krwi w ciałach jamistych znajdujących się w penisie, co pomaga w wywołaniu i utrzymaniu erekcji,
  • Ekstrakt z owoców granatu – wyróżnia się bogactwem polifenoli o działaniu przeciwzapalnym i przeciwutleniającym. Substancję poleca się wspomagająco w zaburzeniach układów moczowo-płciowego oraz odpornościowego,
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia – posiada ginsenozydy o właściwościach pobudzających, substancję stosuje się w okresach przemęczenia fizycznego i psychicznego,
  • Witamina B6 – reguluje procesy gospodarki hormonalnej,
  • Olej z pestek dyni – stanowi źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz fitosteroli. Składnik wykorzystuje się wspomagająco przy zaburzeniach pracy gruczołu krokowego,
  • Cynk – pozytywnie wpływa na płodność i funkcje układu rozrodczego,
  • Selen – bierze udział w procesie spermatogenezy.

Na co jest Multiprosti? 

Suplement  zawiera składniki wpływające na poprawę sprawności seksualnej mężczyzn oraz wspomagające prawidłowe funkcjonowanie prostaty. Charakteryzuje się bogatą formułą. Posiada witaminy, minerały, a także fitosterole, nienasycone kwasy tłuszczowe i aminokwasy.

Multiprosti – jak długo można stosować? 

Producent nie podaje maksymalnego czasu stosowania preparatu Multiprosti. Długotrwałe zażywanie suplementu trzeba omówić z lekarzem. Należy pamiętać, że preparat działa wspomagająco i nie zastąpi zdrowego odżywiania, a także regularnej aktywności fizycznej.

Multiprosti – przyjmować rano czy wieczorem? 

Zgodnie z wytycznymi producenta zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Podobnie, jak w przypadku innych suplementów, preparat najlepiej zażywać o stałej porze. Wówczas działanie preparatu będzie cechowało się największą skutecznością. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Multiprosti a alkohol – czy można łączyć?

Nie ma danych na temat interakcji substancji czynnych znajdujących się w suplemencie diety z alkoholem. Na czas terapii najlepiej zrezygnować z napojów wysokoprocentowych, aby uniknąć ewentualnych działań niepożądanych. Przed rozpoczęciem kuracji należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Źródło:

https://www.pluspharma.pl/pl/pl/produkty/bez-recepty/multiprosti/multiprosti-–-skladniki-czynne


Tabela

Składniki odżywcze w zalecanej dziennej porcji
(1 kapsułka)
% RWS*
Ekstrakt z owoców palmy sabalowej
w tym kwasy tłuszczowe
beta-sitosterole
160 mg
136 mg
0,32 mg
-
Ekstrakt z owoców granatu
w tym kwas elagowy
114,3mg
80 mg
-
L-arginina 300 mg -
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia
w tym ginsenozydy
25 mg
5 mg
-
Olej z pestek dyni 100 mg -
Witamina B6 1,4 mg 100%
Cynk 10 mg 100%
Selen 55 µg 100%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: olej sojowy (substancja wypełniająca); żelatyna wołowa (składnik otoczki); L-arginina: ekstrakt z owoców palmy sabalowej (Serenoa repens J.K. Small); glicerol (substancja utrzymująca wilgoć); ekstrakt z owoców granatu (Punica granatum L.); olej z pestek dyni (Cucurbita pepo L.); ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer); tlenek cynku; L-selenometionina; lecytyna sojowa (emulgator); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); tlenki żelaza, koszenila (barwniki).


Jak stosować

Doustnie 1 kapsułkę, popijając szklanką wody.


Dzienne spożycie

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu: 1 kapsułka.


Przeznaczenie

Suplement diety MultiPROSTI przeznaczony jest dla mężczyzn, chcących wzbogacić swoją dietę w składniki zawarte w preparacie, w celu wspomagania prawidłowego funkcjonowania prostaty (gruczołu krokowego) i utrzymania sprawności seksualnej.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić od wilgoci i światła.

Waga

Opakowanie zawiera 30 kapsułek.


Dystrybutor

Pharma Polska Sp. z o.o.,
ul. Podgórska 34,
31-536 Kraków


Producent

Wyprodukowano w EU dla:
+PHARMA ARZNEIMITTEL GMBH
Hafnerstrasse 211
Graz, Austria


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.