Nafta kosmetyczna z mikroelementami, 150 ml

Dostępny
10,19
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie

100034484

Nafta kosmetyczna z mikroelementami zbogacona olejowym ekstraktem ze skrzypu, który zawiera w sobie drogocenne dla włosów mikroelementy. Regularnie stosowana utrzymuje włosy w dobrej kondycji, dodaje im blasku i gęstości.

Właściwości

Nafta wzbogacona została olejowym ekstraktem ze skrzypu, który zawiera w sobie drogocenne dla włosów mikroelementy.

Skrzyp polny działa przeciwbakteryjnie, remineralizująco i regenerująco. Ziele jest cennym źródłem flawonoidów, kwasów organicznych, saponiny, fitosterolu, witaminy C, potasu i krzemu, którego duże ilości niezbędne są w prawidłowym funkcjonowaniu tkanek szybko rosnących, czyli występujących w skórze, włosach i paznokciach. Krzem jest pierwiastkiem śladowym, którego poziom w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem. Pierwiastek ten skutecznie powstrzymuje siwienie włosów, wzmacnia kruche paznokcie i włosy oraz zwiększa odporność na grzybice i zakażenia bakteryjne.
Nafta kosmetyczna z mikroelementami regularnie stosowana utrzymuje włosy w dobrej kondycji, dodaje im blasku i gęstości. Maseczka na włosy z użyciem tej nafty wzmacnia ochronną strukturę włosa i broni go przed dalszym niszczeniem, ogranicza wypadanie włosów, przyspiesza ich wzrost, oraz pomaga zapobiegać przenikaniu szkodliwych substancji we włosy.

Skład INCI

Petroleum, Paraffinum Liquidum Equisetum Arvense Leaf Extract.

Jak stosować

Do użytku zewnętrznego. Niewielką ilość nafty wetrzeć we włosy. Po 15 minutach włosy umyć szamponem. Maseczka: 1 – 2 żółtka jaja kurzego wymieszać z 1 łyżką stołową nafty dodając sok z 1/2 cytryny. Tak sporządzoną maseczkę wmasować we włosy pozostawiając ją na 5-15 minut, a następnie umyć włosy szamponem.
Dla uzyskania lepszego efektu można podczas nakładania maseczki wykonać masaż skóry głowy.

Przeznaczenie

Przeznaczona do pielęgnacji włosów.

Pojemność

Objętość netto: 150 ml

Producent

PPH KOSMED ® Zbigniew Leżański
ul. Gen. W. Andersa 3
48 – 100 Głubczyce

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.