Nailner, sztyft do leczenia grzybicy 2w1, 4 ml

Wyrób medyczny do zwalczania grzybicy paznokci, w formie sztyftu.

Dostępny
34,79

O produkcie: Nailner, sztyft do leczenia grzybicy 2w1, 4 ml

100011988

Opis

Wyrób medyczny o podwójnym działaniu: zwalcza grzybicę paznokci i poprawia ich wygląd.

Właściwości

Nailner sztyft został przygotowany z wykorzystaniem opatentowanego systemu transportu substancji czynnych, który wspiera ich przenikanie do łożyska paznokcia. Składniki zawarte w produkcie pomagają obniżyć pH i stworzyć niekorzystne warunki dla rozwoju grzybów. Preparat może być stosowany przy deformacjach paznokci, przebarwieniach i zgrubieniach płytki.

Substancje zawarte w produkcie pomagają uchronić nowe paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi. Wspierają rozjaśnianie płytki. Są to:

  • kwas mlekowy – pomaga zahamować rozwój grzybów;
  • mleczan etylu – wraz z innymi składnikami pomaga zmodyfikować warunki otoczenia tak, by nie sprzyjały rozwojowi grzybów;
  • kwas cytrynowy – wspiera walkę z przebarwieniami na paznokciach;
  • gliceryna – w kosmetykach jest stosowana w celu zabezpieczenia tkanek przed utratą wody.

Aby skorzystać z produktu Nailner sztyft, nie trzeba spiłowywać paznokcia. Preparat nie może być aplikowany na skórę. Po zastosowaniu wyrobu nie należy myć dłoni lub stóp do momentu jego wyschnięcia. Osoby chore na cukrzycę lub niewydolność krążenia powinny skonsultować chęć stosowania preparatu z lekarzem. Przeciwwskazaniem do korzystania z produktu jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Nie ma konieczności zmywania poprzedniej warstwy przed zaaplikowaniem kolejnej porcji produktu. Od razu po zastosowaniu preparatu nie powinno się wystawiać paznokci na działanie promieni słonecznych.

Kiedy stosować Nailner sztyft?

Wyrób może być stosowany w celach profilaktycznych i przy istniejących infekcjach grzybiczych.

Jak długo można stosować Nailner sztyft?

Nailner sztyft może być stosowany 2 razy dziennie przez pierwsze 4 tygodnie. Po tym czasie należy aplikować go raz w ciągu doby, do momentu wyrośnięcia nowego paznokcia. Czas ten może wynieść nawet 12 miesięcy.

Czy stosowanie Nailner sztyft w ciąży jest bezpieczne?

Producent zaleca skonsultowanie się z lekarzem w przypadku chęci stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią.


Skład

Składniki: Mleczan etylu, gliceryna, woda, kwas mlekowy, resacetofenon, kwas cytrynowy.

Jak stosować

1. Przed każdą aplikacją należy zmyć lakier kosmetyczny i oczyścić paznokieć. Nie ma konieczności piłowania płytki paznokcia. Stosować dwa razy dziennie przez pierwsze cztery tygodnie, a następnie raz dziennie, do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia w miejsce uszkodzonego. Preparat należy rozprowadzić na całej powierzchni paznokcia, w tym na jego dolną krawędź (od spodu paznokcia).
2. Po każdym użyciu należy dokładnie zamknąć sztyft. Zawartość sztyftu Nailner 2 w 1 wystarcza na około 400 aplikacji.
3. Preparat zawiera składnik rozjaśniający, który pomaga szybko poprawić wygląd paznokci.

Dzienne spożycie

Produkt należy stosować 2 raz dziennie przez pierwsze 4 tygodnie, następnie 1 raz dziennie aż do czasu odrośnięcia zdrowego paznokcia.

Przeznaczenie

Produkt wskazany jest w zakażeniach grzybiczych paznokci.

Ostrzeżenia

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt powoduje poważne uszkodzenia oka! W przypadku kontaktu z okiem natychmiast obficie przemyć wodą. Przy braku poprawy lub pogorszenia skontaktować się z lekarzem. Nie stosować na skórę. Nadmiar preparatu ze skórek i palców zetrzeć za pomocą bawełnianego wacika. Nie wystawiać paznokci (bezpośrednio po aplikacji produktu) na działanie promieni słonecznych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia alergii lub uczulenia natychmiast przerwać stosowanie i skontaktować się z lekarzem.
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt łatwopalny.

Waga

Objętość netto: 4 ml

Dystrybutor

Vitamed
Ostrowskiego 24
97-213 Smardzewice

Producent

Trimb Healthcare
Barbara Stozzilaan
1083 HN Amsterdam

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.