Nailner, sztyft do leczenia grzybicy 2w1, 4 ml

Dostępny
34,68

O produkcie

100011988

Wyrób medyczny o podwójnym działaniu: zwalcza grzybicę paznokci i poprawia ich wygląd.

Właściwości

Opatentowany system sprawia, że substancja czynna wnika w płytkę paznokcia aż do łożyska i zmienia środowisko na niekorzystne dla grzybów. Zapewnia to także ochronę nowo odrastających paznokci. Dodatkowo efekt rozjaśnienia poprawia wygląd zainfekowanych paznokci już po 7 dniach stosowania.

Skład

Składniki: Mleczan etylu, gliceryna, woda, kwas mlekowy, resacetofenon, kwas cytrynowy.

Jak stosować

1. Przed każdą aplikacją należy zmyć lakier kosmetyczny i oczyścić paznokieć. Nie ma konieczności piłowania płytki paznokcia. Stosować dwa razy dziennie przez pierwsze cztery tygodnie, a następnie raz dziennie, do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia w miejsce uszkodzonego. Preparat należy rozprowadzić na całej powierzchni paznokcia, w tym na jego dolną krawędź (od spodu paznokcia).
2. Po każdym użyciu należy dokładnie zamknąć sztyft. Zawartość sztyftu Nailner 2 w 1 wystarcza na około 400 aplikacji.
3. Preparat zawiera składnik rozjaśniający, który pomaga szybko poprawić wygląd paznokci.

Dzienne spożycie

Produkt należy stosować 2 raz dziennie przez pierwsze 4 tygodnie, następnie 1 raz dziennie aż do czasu odrośnięcia zdrowego paznokcia.

Przeznaczenie

Produkt wskazany jest w zakażeniach grzybiczych paznokci.

Ostrzeżenia

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt powoduje poważne uszkodzenia oka! W przypadku kontaktu z okiem natychmiast obficie przemyć wodą. Przy braku poprawy lub pogorszenia skontaktować się z lekarzem. Nie stosować na skórę. Nadmiar preparatu ze skórek i palców zetrzeć za pomocą bawełnianego wacika. Nie wystawiać paznokci (bezpośrednio po aplikacji produktu) na działanie promieni słonecznych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia alergii lub uczulenia natychmiast przerwać stosowanie i skontaktować się z lekarzem.
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt łatwopalny.

Waga

Objętość netto: 4 ml

Dystrybutor

Vitamed
Ostrowskiego 24
97-213 Smardzewice

Producent

Trimb Healthcare
Barbara Stozzilaan
1083 HN Amsterdam

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.