Narivent, aerozol do nosa, 20 ml

Dostępny
23,64

O produkcie

100019713

Przeciwobrzękowy aerozol do nosa.

Właściwości

Przeciwobrzękowy aerozol do nosa Narivent jest wyrobem medycznym o działaniu osmotycznym, wywierającym efekt przeciwobrzękowy i przeciwzapalny.

Skład

Składniki: mannitol, glicyryzynian dwupotasowy, glicerol, kopolimer PEG/PPG, sól dwusodowa EDTA, N-hydroksymetyloglicynian sodu, polisorbat 20, sorbinian potasu, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona, aromaty naturalne.

Jak stosować

Dorośli i dzieci: zaleca się dwa rozpylenia do każdego otworu nosowego dwa razy dziennie lub zgodnie ze wskazaniami lekarza.

Przeznaczenie

Wyrób medyczny wskazany: u pacjentów z przerostem małżowin nosowych w celu zmniejszenia niedrożności nosa, w swoistym (alergicznym) lub nieswoistym naczynioruchowym nieżycie nosa, w leczeniu obrzęku towarzyszącego ostrym i przewlekłym stanom zapalnym zatok przynosowych i migdałka gardłowego, w leczeniu i w profilaktyce pooperacyjnych nawrotów polipów nosa, w leczeniu przed- i pooperacyjnym patologii nosa i zatokprzynosowych.

Ostrzeżenia

Nie używać produktu, jeśli oryginalne opakowanie jest naruszone lub zmienione (np. w wyniku przepakowania). Ingerowanie w oryginalne opakowanie lub przepakowanie może naruszyć wymogi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Preparat powinna używać tylko jedna osoba (ze względów higienicznych). Nie połykać. Nie zanieczyszczać środowiska.

Waga

Objętość netto: 20 ml.

Producent

DMG POLSKA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.