Naturell

  (44)

Naturell to marka założona w 1934 r. przez szwedzkiego farmaceutę. Od początku działalności firma oferowała suplementy bazujące na naturalnych składnikach. Preparaty są zgodne z europejskimi normami, a w ich wytwarzanie angażuje się interdyscyplinarny zespół ekspertów.

Sortuj według

Naturell – marka z tradycjami!

Szwecja, skąd wywodził się twórca Naturell,  cechuje się umiarkowanym klimatem. Długa zima, niewielkie nasłonecznienie negatywnie wpływają na samopoczucie. Stąd też mieszkańcy tego regionu od zawsze starali się uzupełniać składniki wspierające pracę organizmu – spożywali oleje z ryb oraz zioła znane ze swoich prozdrowotnych właściwości. Almborg, znając lokalne zwyczaje, postanowił stworzyć suplementy na bazie naturalnych surowców. Kapsułki i tabletki zawierające wysokie stężenie substancji aktywnych szybko zyskały uznanie miejscowej ludności.

Naturell – od niewielkiej firmy po markę o międzynarodowym zasięgu

Do pierwszych suplementów diety oferowanych przez Almborga należały tabletki z witaminą B oraz wapniem. Z czasem portfolio produktów zaczęło się rozrastać o inne preparaty witaminowe i mineralne. W latach 90 suplementy Naturell zaczęto dystrybuować na skalę międzynarodową, jednocześnie dbając o zapewnienie wysokich standardów technologicznych. Preparaty Naturell zawierające czosnek, chrom, żeń-szeń, kwasy Omega-3 lub inne składniki czynne stały się popularne również w Polsce.

Naturell – dobierz odpowiednie suplementy diety!

Marka oferuje produkty Naturell w różnych cenach. Preparaty posiadają w swoim składzie standaryzowane oleje oraz ekstrakty roślinne. Nadają się do spożywania przez osoby na każdym etapie życia. Asortyment marki obejmuje m.in. Naturell Immuno Kids saszetki dla dzieci. W portfolio firmy Naturell znajdują się także suplementy zawierające kwasy Omega-3, witaminę B12 lub żeń-szeń. Do wyboru są też tabletki uzupełniające niedoborów minerałów, np. suplement Naturell potas organiczny.