Naturella

  (35)

Naturella to marka należąca do grupy kapitałowej Procter & Gamble (P&G), która istnieje od 1837 roku. Asortyment marki Naturella to podpaski, wkładki higieniczne oraz tampony o właściwościach opracowywanych przez dermatologów. Bogata oferta uwzględnia podpaski o różnej wielkości i kilku stopniach chłonności.

Sortuj według

Naturella – artykuły higieniczne dla kobiet

Oferowane przez markę Naturella podpaski i wkładki higieniczne są delikatne dla skóry okolic intymnych. Wśród nich znajdziesz artykuły higieniczne dla kobiet na dzień i na noc, które charakteryzują się różnymi poziomami chłonności: normal, normal plus, maxi oraz night. Dzięki temu możesz dopasować je do danego etapu krwawienia menstruacyjnego. Oprócz pochłaniania wilgoci neutralizują również nieprzyjemne zapachy, zapewniają komfortowe uczucie świeżości oraz dyskrecji. Do wyboru pozostają także podpaski hipoalergiczne z powłoczką bawełnianą i bezzapachowe, na przykład Naturella Cotton Protection Ultra Maxi podpaski.

Podpaski Naturella na noc

Asortyment marki Naturella uwzględnia dłuższe podpaski gwarantujące skuteczniejszą ochronę przed przeciekaniem w nocy. Ponieważ są pakowane pojedynczo, możesz zawsze mieć je przy sobie w swojej torebce. Mają delikatny, odświeżający zapach rumianku. Pomimo najwyższego poziomu chłonności ich grubość wynosi zaledwie 2 mm, dzięki czemu wygodnie dopasowują się do ciała. Zawierają suchy balsam Dermacrem o potwierdzonym przez dermatologów działaniu zapobiegającym podrażnieniom. Podpaski ze skrzydełkami ułatwiają przyklejanie do bielizny, zapobiegając przesuwaniu i rolowaniu się wkładki podczas noszenia. Sprawdź Naturella Classic Night Camomile podpaski.

Wkładki higieniczne Naturella

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją bieliznę przed nieregularnymi krwawieniami miesięcznymi i innymi wydzielinami, możesz skorzystać z jeszcze cieńszych wkładek higienicznych Naturella. Mają grubość zaledwie 0,9 mm, a dzięki oddychającym materiałom zapewniają skórze komfortowy dostęp powietrza. Cienkie i elastyczne wkładki higieniczne zawierają mocną warstwę klejącą, dlatego pozostają w miejscu. Do wyboru pozostają opakowania o różnej liczbie wkładek, które możesz dopasować do swoich potrzeb, na przykład Naturella Normal Camomile wkładki higieniczne pakowane po 52 sztuki.