Naturell Koenzym Q10 100, suplement diety, 120 kapsułek

Dostępny
93,19

O produkcie: Naturell Koenzym Q10 100, suplement diety, 120 kapsułek

100038974

Opis

Naturell Koenzym Q10 100 - suplement diety zawierający wysoką ilość koenzymu Q10 (w ilości 100 mg) naturalnego pochodzenia, będącego produktem naturalnej fermentacji.


Właściwości

Naturell Koenzym Q10 100 to suplement diety, który zawiera wysoką ilość koenzymu Q10 (w ilości 100 mg) naturalnego pochodzenia, który jest produktem naturalnej fermentacji. Dzięki temu zawiera ponad 99% formy izomeru koenzymu Q10, która występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Koenzym Q10 jest rozpuszczalny w tłuszczach, dlatego w preparacie Naturell Koenzym Q10 100, w celu zwiększenia wchłaniania, zastosowano kapsułkę olejową oraz połączenie dwóch olejów: oleju MCT i oleju kokosowego. MCT (ang. medium-chain triglycerides), to triglicerydy o średniej długości łańcucha węglowego. Wysoka zawartość składnika aktywnego w preparacie umożliwia osiągnięcie optymalnego poziomu koenzymu Q10 w organizmie.Koenzym Q10 to jeden z ważniejszych składników łańcucha oddechowego. Jego spadek syntezy w organizmie zaczyna być widoczny już po 35 roku życia. Dodatkowo czynnikami,które mogą zwiększać zapotrzebowanie na koenzym Q10 są: aktywność fizyczna,przyspieszona przemiana materii.


Tabela

1 kapsułka zawiera

  • Koenzym Q10 - 100mg

Skład

Składniki: olej MCT, rafinowany olej kokosowy, koenzym Q10, żelatyna, substancja żelująca: glicerol, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza, przeciwutleniacz: alfa-tokoferol. Może zawierać ryby i ich produkty pochodne.


Jak stosować

Podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Popić wodą.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 kapsułka dziennie najlepiej podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.


Przeznaczenie

Suplementacja diety w skłądniki aktywne preparatu.


Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.


Producent

Naturell AB, Szwecja dla:
USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35 02-822 Warszawa


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.