Natursept Kaszel, 18 pastylek do ssania

Wyrób medyczny, który łagodzi kaszel, ból gardła i ułatwia odkrztuszanie.

Dostępny
11,91

O produkcie: Natursept Kaszel, 18 pastylek do ssania

100003697

Opis

Natursept kaszel to wyrób medyczny łagodzący kaszel, zmniejszający częstotliwość kaszlu oraz ułatwiający odkrztuszanie.


Właściwości

Preparat zawiera składniki aktywne, które przyczyniają się do łagodzenia kaszlu poprzez powlekanie błony śluzowej gardła ochronnym filmem. Pozwala to zmniejszyć wpływ drażniących czynników i ograniczyć odruch kaszlowy. Składnikami aktywnymi wyrobu medycznego Natursept Kaszel są m.in.:

  • wyciąg z porostu islandzkiego – zawarte w nim polisacharydy wykazują właściwości osłaniająco-powlekające błony śluzowe jamy ustnej i gardła, wspomaga nawilżenie śluzówki,
  • ekstrakt z korzenia prawoślazu – występujące w nim substancje przyczyniają się do zmniejszenia uczucia suchości gardła, pomagają łagodzić jego podrażnienia,
  • wyciąg z kwiatów dziewanny – zawarte w nim substancje pomagają w redukowaniu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, przyczyniają się do łagodzenia kaszlu suchego,
  • wyciąg z kwiatostanu lipy – wspomaga walkę z infekcjami układu oddechowego, wykazuje właściwości przeciwzapalne.

Wyrób medyczny Natursept Kaszel ma postać pastylek do ssania. Zawiera cukier. Produkt jest przeznaczony dla osób, które odczuwają dolegliwości ze strony górnych dróg oddechowych. Powstał z myślą o osobach dorosłych i dzieciach powyżej 6. roku życia.

Kiedy brać Natursept Kaszel?

Po pastylki do ssania Natursept Kaszel sięgnij, jeżeli zmagasz się z suchym kaszlem, podrażnionym gardłem. Zawarte w preparacie składniki aktywne wspierają walkę z dolegliwościami ze strony górnych dróg oddechowych.

Jak długo można stosować Natursept Kaszel?

Jeśli zmagasz się z objawami ze strony górnych dróg oddechowych (np. kaszel, podrażnione gardło), wyrób medyczny Natursept Kaszel stosuj nie dłużej niż 5 dni. Po tym czasie, gdy nieprzyjemne dolegliwości nie mijają, skonsultuj się z lekarzem.

Czy stosowanie Natursept Kaszel w ciąży jest bezpieczne?

Producent nie podaje informacji odnośnie do bezpieczeństwa stosowania Natursept Kaszel w okresie ciąży. Jeśli spodziewasz się dziecka, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania tego wyrobu medycznego.


Skład

Cukier, syrop glukozowy, ekstrakt gęsty z ziela tymianku, kwas cytrynowy, wyciąg suchy z porostu islandzkiego, wyciąg płynny z aloesu, aromat guawa, ekstrakt z korzenia prawoślazu, wyciąg z kwiatów dziewanny, wyciąg suchy z kwiatostanu lipy, olejek cytrynowy.

Jak stosować

Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia: 1 pastylka do ssania trzy razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu.

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.