Neuroterapia, żel, 75 g

Żel z ekstraktem z goździków to wyrób medyczny łagodzący bóle kręgosłupa.

Dostępny
28,39

Klienci kupili również

O produkcie: Neuroterapia, żel, 75 g

100003760

Opis

Żel z ekstraktem z goździków.

Właściwości

Neuroterapia żel to produkt przeznaczony dla osób, które borykają się z dolegliwościami bólowymi związanymi m.in. z dyskopatią kręgosłupa w części szyjnej i lędźwiowej. Może być stosowany również przy chorobie zwyrodnieniowej stawów, neuralgii dowolnego pochodzenia i po endoprotezowaniu dużych stawów. Preparat jest przeznaczony także do stosowania u osób borykających się z bólami pourazowymi bez złamań.

Wyrób medyczny Neuroterapia żel zawiera olejki eteryczne – goździkowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy. Produkt może być stosowany w celu optymalnego przenoszenia sił i momentów skręcających podczas masażu. Ekstrakt z goździka korzennego pomaga rozgrzać tkanki i złagodzić ból. Razem z innymi składnikami wspiera walkę ze stanami zapalnymi. Wpływa na szybkość regeneracji komórek.

Preparat nie może być stosowany na rany z przerwaną ciągłością skóry. Produkt musi być nakładany na suchą skórę. Przeciwwskazaniem do korzystania z preparatu jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Wyrób nie może być stosowany jako żel lubrykacyjny, środek do czyszczenia aparatów słuchowych, produkt do pielęgnacji zębów, dezynfekcji, walki z trądzikiem czy substancja do opatrywania ukuć owadów. Należy korzystać z niego wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem – do masażu ciała. Preparat można stosować minimum trzy razy dziennie, wmasowując go ruchami kolistymi i posuwistymi.

Kiedy stosować Neuroterapia żel?

Produkt Neuroterapia żel jest przeznaczony dla osób, które borykają się z bólem kręgosłupa o różnym pochodzeniu, bez złamań i otwartych ran.

Jak długo można stosować Neuroterapia żel?

Producent nie wskazuje dokładnego czasu stosowania preparatu. Zaleca korzystanie z wyrobu do momentu ustąpienia objawów, a po pozbyciu się dolegliwości – jeszcze przez kilka dni.

Czy stosowanie Neuroterapia żel w ciąży jest bezpieczne?

Producent nie udostępnia informacji na temat możliwości stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i w trakcie karmienia piersią.


Skład

Aqua, Alcohol Denat. 30% vol., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Polymethacrylate Propylene Glycol PVM/MA Copolymer, Menthol, Clove Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vitamins Primasponge Orange SS, Triethanolamine, Camphor, Buxus Chinensis, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben,Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, CI 42090, Linalool, Citral, Eugenol, Cinnamal, d-Limonene

Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Dzienne spożycie

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przeznaczenie

Leczenie, łagodzenie i zapobieganie dolegliwościom bólowym związanym między innymi z: dyskopatią kręgosłupa - szczególnie części szyjnej i lędźwiowej, chorobą zwyrodnieniową stawów, neuralgiami różnego pochodzenia, oraz po endoprotezowaniu dużych stawów, przy zespołach bólów pourazowych bez złamań, oraz przy stanach analogicznie podobnych do wyżej podanych.

Ostrzeżenia

Nie stosować na uszkodzoną skórę. Chronić przed dziećmi.

Waga

75 g

Dystrybutor

Alpa Dystrybucja
Akacjowa 5
33-112 Tarnowiec

Producent

ALPA A.s.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.