Neutraderm

  (14)

Neutraderm to francuska marka kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. Należy do firmy Laboratoires Gilbert założonej w 1904 roku przez farmaceutę i biologa Alexandra Gilberta. Ponad 100-letnia obecność na rynku farmaceutycznym przekłada się na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo wyrobów Neutraderm.

Sortuj według

Kosmetyki Neutraderm Relipid+ — kompleksowe wsparcie odbudowy naturalnej bariery ochronnej skóry

Kosmetyki Neutraderm Relipid+ powstały z myślą o potrzebach skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do atopii czy podrażnień. Są odpowiednie dla dzieci od 1. dnia życia i osób dorosłych, dlatego mogą być stosowane przez wszystkich członków rodziny. Ich bezzapachowa i hipoalergiczna formuła bazuje na naturalnych składnikach aktywnych, które wspomagają odbudowę naturalnej warstwy hydrolipidowej. Wszystkie produkty z linii Neutraderm Relipid+, m.in. olejki do mycia i balsamy do ciała, doskonale sprawdzają się podczas delikatnej pielęgnacji skóry wymagającej szczególnej opieki.

Kosmetyki Neutraderm Baby — w trosce o potrzeby najmłodszych

Linia kosmetyków Neutraderm Baby jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry dzieci od 1. dnia życia. Aby zagwarantować jak największy poziom bezpieczeństwa, produkty przetestowano pediatrycznie, a w składach poszczególnych preparatów znalazły się głównie składniki pochodzenia naturalnego. Wśród nich warto wymienić opatentowany Active Oligo Skin Complex pozyskiwany z wód Morskiego Parku Przyrody Iroise, który ma za zadanie remineralizować i odbudowywać delikatną skórę dzieci.

Kremy do twarzy dla dzieci i ciała oraz płyny i mydła do kąpieli dla dzieci Neutraderm Baby zawierają substancje, które:

  • Pomagają utrzymać odpowiednie pH skóry dziecka;
  • Intensywnie nawilżają, odżywiają i regenerują;
  • Zapewniają długotrwałą miękkość i gładkość skóry.

Dermokosmetyki Neutraderm Dermo — skuteczna ochrona przed utratą wilgoci

Portfolio kosmetyków do ciała Neutraderm obejmuje również gamę hipoalergicznych produktów Neutraderm Dermo przeznaczonych do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i reaktywnej. Ich morski, świeży zapach sprawia, że są bardzo przyjemne w stosowaniu. Dzięki zawartości starannie dobranych składników wykazują właściwości:

  • Nawilżające,
  • Oczyszczające,
  • Odżywcze,
  • Ochronne.

Poznaj pełną gamę produktów Neutraderm, których cena idzie w parze z jakością!