Neutrogena

  (10)

Neutrogena to jedna z najbardziej znanych marek kosmetycznych. Jej produkty dystrybuuje się do ponad 70 krajów na całym świecie. Firma szczyci się długą historią – została założona w Los Angeles w 1930 r. Obecnie należy do międzynarodowego koncernu Johnson & Johnson Family of Companies.

Sortuj według

Neutrogena – wybierz krem z Formułą Norweską

Neutrogena słynie z opracowania Formuły Norweskiej zawierającej starannie dobrane składniki o działaniu nawilżającym, pielęgnującym i kojącym i regenerującym skórę. Receptura kremów Neutrogena stanowi połączenie wyciągów roślinnych, gliceryny, emolientów z najnowszymi doniesieniami naukowymi. W doborze właściwych substancji uczestniczą specjaliści z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej oraz dermatologii.

Neutrogena – krem do rąk. Postaw na wysoką skuteczność!

Do flagowych produktów marki należą kremy Neutrogena do suchych rąk, np. Neutrogena Formuła Norweska krem do rąk. Do mocno zniszczonych i spierzchniętych dłoni można użyć natomiast produktów w postaci koncentratu, np. Neutrogena Formuła Norweska skoncentrowany krem do rąk. Na skuteczność kremów Neutrogena wpływa również dodatek gliceryny. Działa ona zmiękczająco i wygładzająco, a ponadto chroni przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Maści z tą substancją stosują rybacy norwescy, którzy na co dzień pracują w trudnych, arktycznych warunkach.

Neutrogena – krem do twarzy i ust, mus do ciała. Poznaj ofertę marki!

Asortyment produktów to nie tylko krem Neutrogena do rąk. W aptece znajdują się również kosmetyki do twarzy, stóp, ust oraz całego ciała, np. aksamitny mus do ciała Neutrogena Hydro Boost. Cena artykułów zależy m.in. od ilości składników aktywnych. Popularnością cieszą się również pomadki Neutrogena do ust, np. ochronny sztyft do ust spf 4 Neutrogena Formuła Norweska.