Nexcare

Nexcare to marka należąca do firmy 3M kojarzonej zwłaszcza z produkcji taśm klejących. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1902 roku, rozpoczynając swoją historię wydobycia surowców w północnej Minnesocie. Obecnie 3M działa wszechstronnie, oferując m.in. kompresy.

Sortuj według

  Kompresy chłodzące i grzejące Nexcare

  Nexcare oferuje kompresy oraz spraye chłodzące, które pomagają złagodzić obrzęki, stany zapalne i ból. Produkty tej marki pozwalają na stosowanie w terapii z zimnem lub ciepłem. Kompresy Nexcare można wykorzystywać wielokrotnie. Zostały pokryte nietoksycznym żelem odpowiednim także dla dzieci. Nie zawierają lateksu. To produkty skierowane do osób, które preferują metody zwalczania dolegliwości bez użycia leków.

  Kompresy ciepło-zimne Nexcare dostępne w Dr. Max można podgrzewać w mikrofalówce i wodzie lub chłodzić w lodówce. Produkty te są stosowane w walce z bólem głowy wywołanym napięciem, gorączką oraz stanami zapalnymi lub reumatycznym zapaleniem stawów. Kompresów można używać również w przypadku siniaków, drobnych wstrząsów, a także skręceń – kostek, kolan, łokci i barków. Akcesoria Nexcare pomagają w walce ze sztywnością karku i kolan lub mięśni nóg, bólami menstruacyjnymi oraz bólami brzucha i kręgosłupa. Mogą być stosowane także u osób, które borykają się z krwawieniami z nosa, obrzękami po ukąszeniach owadów oraz drobnymi guzami.

  Preparaty Nexcare na stłuczenia, siniaki i skręcenia

  Firma 3M słynie z innowacyjnych technologii, takich jak zastosowanie materiałów, które pomagają przyspieszyć gojenie się ran i zmniejszyć ryzyko infekcji. W produktach marki Nexcare wykorzystano materiały pozwalające na wielokrotne używanie jednego kompresu bez utraty jego właściwości. Wśród najpopularniejszych akcesoriów tej firmy można wyróżnić kompresy ColdHot Therapy Pack Comfort, dostępne także w wersji dla najmłodszych.

  Marka Nexcare ma w swojej ofercie także preparaty w formie sprayu. Pozwalają na zastosowanie u osób ze stłuczeniami, siniakami, nadwyrężeniami, skręceniami, napięciami i bólami mięśni. Mogą być wykorzystywane przez sportowców, trenerów i ludzi aktywnych. Preparaty chłodzące pod postacią sprayu umieszczono w niewielkich opakowaniach, by możliwe było zabranie ich ze sobą na siłownię. Ceny kompresów chłodzących i innych produktów Nexcare znacznie się od siebie różnią.