Niverosin

  (2)

Niverosin tworzy produkty do pielęgnacji skóry naczynkowej i z defektami dermokosmetycznymi. Wyroby marki pomagają wzmocnić naczynka i poprawić wygląd skóry twarzy i ciała. Sprawdź, jakie preparaty Niverosin są dostępne w portfolio marki!

Sortuj według

    Niverosin – tabletki

    Suplement diety Niverosin stworzono dla posiadaczy skóry wrażliwej i naczynkowej. Preparat działa od wewnątrz, wspierając produkcję kolagenu ważnego dla prawidłowego działania skóry i naczyń krwionośnych. Składniki wzbogacające opracowane przez Niverosin tabletki wspomagają właściwe krzepnięcie krwi i chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. Preparat pomaga zadbać o kondycję skóry i zachować jej korzystny wygląd.

    Niverosin – krem

    Niverosin krem do cery naczynkowej zawiera 5 składników aktywnych oraz filtr ochronny SPF 15 zabezpieczający skórę przed promieniowaniem słonecznym UVA i UVB. Jest odpowiedni do pielęgnacji skóry ze skłonnością do powstawania przebarwień, pajączków oraz niewielkich zasinień.

    Systematycznie stosując stworzony przez Niverosin krem, można zachować odpowiednią elastyczność naczyń krwionośnych. Aplikowanie produktu sprzyja utrzymaniu prawidłowych funkcji fizjologicznych skóry. Kosmetyk zmniejsza także zaczerwienienia. Jest przeznaczony do pielęgnacji cery oraz skóry całego ciała. Można stosować Niverosin na pajączki na nogach. Pomoże zredukować istniejące zmiany oraz będzie przeciwdziałać powstawaniu nowych. Z kolei aplikując Niverosin na siniaki, można poprawić wygląd zasinionej skóry. Co ważne, produkty Niverosin mają przystępną cenę, dlatego ich zakup nie wiąże się ze zbyt dużym wydatkiem.