Nosko, aspirator do nosa, 1 zestaw

Aspirator do usuwania wydzieliny z nosa, dla dzieci i niemowląt.

Dostępny
48,49
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Nosko, aspirator do nosa, 1 zestaw

100016597

Opis

Aspirator do nosa Nosko jest wyrobem medycznym, który można podłączyć do dowolnego domowego odkurzacza.
Skutecznie i w bezpieczny sposób usuwa wydzielinę z nosa niemowląt i dzieci, które nie potrafią samodzielnie wydmuchać nosa.
Drożny nosek pozwala dzieciom na prawidłowe oddychanie, bezpieczne karmienie i spokojny sen, co w pierwszych latach życia jest najważniejsze.

Właściwości

Nosko odsysa zalegającą wydzielinę dzięki odpowiednio zmodyfikowanej sile ssącej domowego odkurzacza Jednostajna siła ssąca wytwarzana przez odkurzacz, po odpowiednim zmniejszeniu w komorze redukcyjnej odciągacza, gwarantuje skuteczność zabiegu, jest bezpieczna dla dziecka dodatkowo szybko oczyszcza nos i zatoki. Przeźroczysta budowa pozwala w łatwy sposób ocenić charakter i ilość wydzieliny.

Odciąganie zalegającego kataru jest uzupełnieniem leczenia medycznego (warunkiem skuteczności leków aplikowanych do nosa jest oczyszczenie go z wydzieliny), poprawia samopoczucie, umożliwiając swobodne oddychanie i zapobiega dalszym powikłaniom związanym z katarem. Należy jednak pamiętać, iż odciąganie kataru może być niewystarczające do likwidacji jego przyczyny, dlatego konsultacja lekarska jest jak najbardziej wskazana i nie wolno jej bagatelizować.

Przeznaczenie

Przeznaczony dla dzieci, które jeszcze nie opanowały umiejętności siąkania noska. Można go stosować już od pierwszego miesiąca życia.

Waga

W opakowaniu znajdują się:
- mały zbiornik na wydzielinę z jamy nosowej (wewnętrzny, w kształcie cylindra: można go odłączyć od głowicy ssącej;
- zewnętrzny zbiornik połączony z głowicą ssącą i dołączoną z boku silikonową rurkę);
- giętkiej silikonowej rurki;
- łącznika (w kształcie dzwona)
- 2 końcówki dla dzieci w różnym wieku
- szczoteczka do czyszczenia

Dystrybutor

SALVEO POLAND SP. Z O.O.

Producent

Salveo Poland Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.