Novita

  (6)

Firma Novita od ponad 45 lat zajmuje się produkcją włóknin. W swojej działalności wykorzystuje innowacyjne rozwiązania i bacznie obserwuje rynkowe trendy, aby maksymalnie sprostać wciąż zmieniającymi się potrzebom klientów.

Sortuj według

  Firma Novita — lider produkcji włóknin

  Firma Novita istnieje od 1976 roku i od początku zajmowała się wytwarzaniem dywanów i włóknin. Przez cały okres działalności przedsiębiorstwo rozwijało swoje zaplecze technologiczne. Obecnie dysponuje 4 liniami produkcyjnymi, w tym 2 liniami Spunlace Crosslap, linią Needlepunch oraz wysokowydajną linią Spunlace Parallel. W czasie produkcji firma wykorzystuje najnowsze technologie, co pozwala jej spełniać wymogi w zakresie zgodności parametrów i łatwości przetwarzania włóknin. Przeprowadza też analizy laboratoryjne zgodnie z obowiązującymi normami badawczymi. Dzięki temu może dostarczać na rynek produkty, o których bezpieczeństwie świadczą atesty i certyfikaty uzyskane w niezależnych jednostkach (Instytut ISEGA, PZH, Instytut TextilCERT).

  Produkty Novita — bawełniane płatki kosmetyczne

  Marka Novita oferuje wysokiej jakości bawełniane płatki i waciki higieniczne, które przydają się podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki nim demakijaż, zmywanie maseczki czy tonizowanie skóry twarzy staną się znacznie prostsze. Można stosować je zarówno w domu, jak i w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Producent troszczy się o wygodę użytkowników i użytkowniczek, dlatego zadbał o zgrzanie brzegów wacików kosmetycznych. Zapobiega to rozwarstwianiu produktu i utrzymuje jego odpowiedni kształt. Cena płatków bawełnianych zależy od liczby sztuk w opakowaniu. Co do zasady, najtańsze będzie opakowanie zawierające 80, a najdroższe to, w którym znajduje się 120 wacików.

  Produkty Novita — chusteczki nawilżane

  W ofercie producenta znajdziesz nawilżane chusteczki Novita, z którymi z łatwością wykonasz demakijaż w każdych okolicznościach. Produkt ma naturalny skład i nie zawiera szkodliwych substancji podrażniających, np. alkoholu czy mydła. Pomaga oczyścić skórę z pozostałości makijażu i innych zanieczyszczeń. Ponadto wykazuje właściwości nawilżające, łagodzące i regenerujące. Nadaje się do różnych rodzajów cery. Oprócz chusteczek do demakijażu firma Novita przygotowała również delikatne chusteczki do higieny intymnej z biolinem, kwasem mlekowym i gliceryną.