Nuance Supreme Lifting

Kosmetyki Supreme Lifting to propozycja znanej marki Nuance, która stworzyła je z myślą o kompleksowej pielęgnacji dojrzałej skóry u kobiet w wieku 50+. Naturalne receptury na bazie składników aktywnych przywracają skórze elastyczność i nawilżenie, a także zapobiegają powstawaniu nowych zmarszczek.

Sortuj według
 • Supreme Lifting

  Supreme Lifting – kosmetyki stworzone z myślą o potrzebach dojrzałej skóry

  Nuance to marka kosmetyczna, która od wielu lat głęboko wierzy w to, że poprzez odpowiedni dobór składników aktywnych pochodzenia naturalnego jesteśmy w stanie nie tylko poprawić wygląd naszej skóry, ale także zatrzymać postępujący proces jej starzenia. W tym celu Nuance stara się, aby proces przetwarzania ekstraktów roślinnych odbywał się w sposób delikatny i umożliwiający zachowanie maksymalnej czystości. Dzięki temu możliwe zachowanie jest niezwykłych właściwości składników, które zawarte są m.in. w kosmetykach do twarzy Supreme Lifting.

  Nuance Supreme Lifting to specjalistyczna linia preparatów kosmetycznych, które odpowiadają na potrzeby skóry kobiet powyżej 50. roku życia. Zawarte w nich składniki w naturalny sposób obniżają ryzyko pojawiania się nowych zmarszczek i innych oznak starzenia na skórze, w efekcie czego cera staje się jędrna i rozświetlona. Dodatkowym atutem jest fakt, że kosmetyki Supreme Lifting wpływają na poprawę elastyczności skóry oraz zmianę owalu twarzy, która znów staje się młoda i promienna.

  Kosmetyki Nuance Supreme Lifting – magia ukryta w luksusowych buteleczkach

  Tym, na co marka Nuance również kładzie duży nacisk, jest to, aby formuły ich kosmetyków były dopasowane do potrzeb każdego typu skóry – również tej suchej i skłonnej do podrażnień. Widać to na przykładzie kosmetyków Supreme Lifting, które dostępne są w 3 wariantach: jako preparaty do wszystkich rodzajów skóry, do cery suchej oraz do cery normalnej i mieszanej. Każdy z nich zamknięty jest w eleganckim, czarnym opakowaniu ze złotą zakrętką.

  Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania dla swojej skóry, która wymaga nawilżenia, ujędrnienia i rozświetlenia? Oto najczęściej wybierane kosmetyki Supreme Lifting: