Nuance Youth Complex

Nuance Youth Complex to linia nowoczesnych produktów kosmetycznych, które opracowane zostały z myślą o problemach młodej skóry. Zawarte w nich kompleksy składników aktywnych nie tylko opóźniają procesy starzenia skóry, ale także chronią skórę przed smogiem i niebieskim światłem.

Sortuj według
 • Youth Complex

  Youth Complex – kosmetyki łączące bogactwo natury i najnowsze odkrycia nauki

  Marka Nuance od wielu lat słynie z produkcji wysokiej jakości kosmetyków do ciała opartych na dużej zawartości naturalnych kompleksów. Warto również podkreślić, że wszystkie ekstrakty roślinne dobierane do tych preparatów są przetwarzane w sposób delikatny i gwarantujący zachowanie maksymalnej czystości, co pozwala na utrzymanie cennych właściwości substancji aktywnych. Wdrożenie takiego procesu pozwala kobietom na dbanie o urodę bez najmniejszych ograniczeń, z wykorzystaniem kosmetyków w pełni dopasowanych do potrzeb ich skóry.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom skóry młodej, u kobiet w wieku 30+, marka Nuance stworzyła linię Youth Complex, która łączy w sobie szereg kosmetyków na bazie składników pochodzenia naturalnego. Głównym zadaniem tych preparatów jest opóźnienie procesu pojawienia się pierwszych zmarszczek, a także skuteczne odświeżenie cery. Co ważne, starannie dobrany kompleks naturalnych składników aktywnych chroni też skórę przed smogiem i działaniem światła niebieskiego.

  Kosmetyki Youth Complex – pielęgnacja młodej skóry w kilku krokach

  Kosmetyki Nuance Youth Complex to preparaty wielozadaniowe, które znakomicie pielęgnują wszystkie partie skóry, ze szczególnym uwzględnieniem delikatnej skóry wokół oczu. To właśnie ta część jest najbardziej podatna na zmarszczki i pierwsze oznaki starzenia. Za sprawą dużej zawartości składników naturalnych kosmetyki Youth Complex nie podrażniają skóry i nie powodują jej zaczerwienienia.

  W asortymencie marski znajduje się szeroki wybór kosmetyków Youth Complex. Do ciekawych propozycji zaliczają się: