Opis

Nuxe Sun samoopalacz w piance, 150 ml to samoopalacz w piance, który zapewnia naturalną, złotą i promienną opaleniznę już od pierwszego zastosowania!

Właściwości

Najważniejsze cechy:

  • niezwykle lekka, delikatnie kryjąca konsystencja doskonale rozprowadza się na skórze i zapewnia opaleniznę bez smug,
  • opalenizna utrzymuje się do tygodnia,
  • samoopalacz został wzbogacony kwasem hialuronowym,
  • pozostawia skórę miękką i nawilżoną,
  • jego zmysłowy zapach przypomina lato, dzięki nutom słodkiej pomarańczy, gardenii tahitańskiej i wanilii,
  • nie pozostawia smug i plam,
  • DHA w 100% pochodzenia naturalnego pozbawiony nieprzyjemnego zapachu,
  • szybko się wchłania,
  • nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych,
  • 98% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego**,
  • formuła opracowana we Francji.

Udowodniona skuteczność:

  • natychmiastowy efekt zdrowo wyglądającej cery zdaniem 100% kobiet,
  • naturalna i jednolita opalenizna zdaniem 90% kobiet*. Intensywność opalenizny można dostosować do preferencji, powtarzając stosowanie co 2 lub 3 dni.

Składniki aktywne pochodzenia naturalnego:

  • DHA w 100% pochodzenia naturalnego: działanie samoopalające,
  • kwas hialuronowy: składnik nawilżający.

* Badanie stosowania przeprowadzone pod kontrolą dermatologów. 20 ochotniczek. % zadowolenia natychmiast po zastosowaniu.
** Zgodnie z normą ISO 16128 pozostały % przyczynia się do stabilności formuły i zmysłowości konsystencji.

Skład INCI

Aqua/Water, Dihydroxyacetone, Glycerin, Propanediol, Caramel, Pentylene Glycol, Coco-Glucoside, Parfum/Fragrance, Caprylyl/Capryl Glucoside, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Gluconate, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol [N5601/A]

Jak stosować

Dzień przed zastosowaniem samoopalacza, wykonaj dokładny peeling obszarów, na które będziesz nakładać kosmetyk, w celu usunięcia martwych komórek i wygładzenia skóry. Przed aplikacją dobrze wstrząśnij opakowaniem i nałóż jedną porcję produktu (jedno użycie pompki) na każdy obszar ciała z wyjątkiem twarzy (na twarz wystarcza pół porcji). Następnie rozprowadź wygładzającymi ruchami, masując skórę, tak by produkt dobrze się wchłonął. Unikaj kontaktu z oczami i dokładnie umyj dłonie po zastosowaniu. Odczekaj 10 minut zanim się ubierzesz, pozwalając produktowi całkowicie się wchłonąć. Aby opalenizna była intensywniejsza, powtarzaj stosowanie 2 do 3 razy w tygodniu, aż do uzyskania pożądanej intensywności. Preparat może być stosowany przez cały rok, latem i zimą. Nie chroni przed słońcem.

Przeznaczenie

samoopalacz; nadanie skórze naturalnej, złotej opalenizny bez ekspozycji na słońce

Ostrzeżenia

unikać kontaktu z oczami

Pojemność

150 ml netto

Uwagi

- zapewnia pełną blasku opaleniznę bez smug,
- pozostawia skórę miękką i nawilżoną,
- szybko się wchłania,
- zapewnia zdrową i pełną blasku opaleniznę bez smug,
- 98% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego,
- zapach z nutami gardenii tahitańskiej, wanilii i słodkiej pomarańczy,
- kultowa francuska marka NUXE to połączenie naturalności, skuteczności działania i przyjemności stosowania,
- etyczna marka, której celem jest pielęgnowanie naturalnego piękna każdej kobiety.

Seria

SUN

Dystrybutor

Nuxe Polska Sp. z O. O.

Producent

Nuxe Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 34A
02-672 Warszawa, Polska
e-mail: kontaktnuxe@nuxe.com

SKU
600013564