Nyda Plus, płyn, 100 ml

Dostępny
29,70

O produkcie

100018648

NYDA plus, 100 ml, przeciw wszom i gnidom.

Właściwości

Preparat na wszy i gnidy, którego skuteczność jest udokumentowana. NYDA plus eliminuje pasożyty już po jednej aplikacji. Nie zawiera neurotoksycznych insektycydów ani substancji zapachowych, jest bardzo dobrze tolerowana przez wrażliwą skórę dzieci. Innowacyjny aplikator ułatwia zastosowanie na długich włosach. Unikalna formuła sprawia, że wyczesywanie martwych pasożytów z włosów nie jest męczące dla dzieci.

Potwierdzona skuteczność – wystarczy jedna aplikacja
Kompleksowe działanie – przeciw wszom i gnidom
Bardzo dobra tolerancja, bez podrażnień skóry
Nie zawiera neurotoksycznych insektycydów ani substancji zapachowych
Nie wchłania się i łatwo zmywa z włosów
Ułatwia rozczesywanie włosów i wyczesywanie pasożytów
Preparat NYDA plus nie zawiera żadnych neurotoksycznych środków owadobójczych ani substancji zapachowych. Roztwór wnika głęboko do układu oddechowego wszy, nimf (larw) i szczelnie pokrywa jaja wszy (gnidy), prowadząc do ich uduszenia. Ponieważ mechanizm działania opiera się na efekcie fizycznym, jest mało prawdopodobne, że u wszy rozwinie się odporność na niniejszy preparat.

Jak stosować

1.Nałóż preparat NYDA plus na suche włosy za pomocą aplikatora i wmasuj roztwór we włosy.
Weź butelkę z preparatem i umieść aplikator w lekko ukośnej pozycji w centralnym punkcie środkowej linii włosów. Przesuwaj ostrożnie aplikator wzdłuż owłosionej skóry włosów kierując się do dołu. Wskazówka: przy aplikacji na okolicę czoła i skroni zaleca się przechylenie karku, aby nie dopuścić do kontaktu preparatu z oczami. Powtarzać procedurę do momentu, aż całe włosy zostaną pokryte preparatem NYDA plus. Wmasuj roztwór we włosy aż do ich całkowitego zwilżenia roztworem. Do rozprowadzenia preparatu można zastosować na przykład grzebień NYDA. Da to pewność, że wszystkie wszy, nimfy (larwy) i jaja (gnidy) wejdą w kontakt z roztworem, a produkt będzie działał z optymalną skutecznością. Potrzebna ilość preparatu NYDA plus jest uzależniona od grubości i długości włosów. Upewnij się, że włosy przy samej skórze oraz za uszami zostały dokładnie pokryte preparatem NYDA plus, gdyż są to miejsca, w których bytuje największa liczba wszy i gnid.
2.Pozostaw preparat NYDA plus na włosach przez 1 godzinę.Nie zmywaj preparatu! Pozwól, aby preparat NYDA plus działał we włosach przez 1 godzinę. Jaja wszy (gnidy) są bardzo żywotne i szczególnie trudne do usunięcia. Dlatego też należy pozostawić preparat NYDA plus na włosach przez 1 godzinę, tak aby nawet odporne jaja (gnidy) zostały uduszone.
3. Po 1 godzinie możesz starannie wyczesać włosy za pomocą grzebienia NYDA.Po upływie godziny możesz starannie wyczesać włosy za pomocą grzebienia NYDA, aby usunąć uduszone wszy. Preparat NYDA plus ułatwia wyczesywanie, ponieważ zawiera specjalne składniki, które powodują, że nawet długie włosy stają się bardzo łatwe do rozczesania.
Jak prawidłowo używać grzebienia NYDA?Rozdziel włosy na głowie na kilka części, a każdą z nich podziel na cienkie pasma. Czesz każde pasmo osobno, rozpoczynając jak najbliżej skóry, tj. czesząc od nasady do końcówek włosów. Zepnij razem poszczególne pasma włosów, wyczesane za pomocą grzebienia NYDA. Przed czesaniem następnego pasma włosów oczyść grzebień NYDA papierową chusteczką. Ważne: Grzebień NYDA trzymaj tak, aby strona z napisami zwrócona była w stronę głowy.
4. Umyj włosy normalnym, komercyjnie dostępnym szamponem.Po 1 godzinie można zmyć preparat NYDA plus za pomocą zwykłego szamponu. Ewentualne resztki roztworu, które pozostały na włosach po pierwszym myciu bez problemu dają się usunąć w trakcie kolejnego mycia włosów.

Przeznaczenie

Bez ograniczeń wiekowych
Odpowiednia dla kobiet w ciąży i matek karmiących

Ostrzeżenia


Waga

Objętość netto: 100 ml

Producent

SIROWA POLAND Sp. z o.o.
Poselska 11,
03-931 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.