Oleofarm Sok Dzika Róża, 490 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

23,60

O produkcie

100020362

Sok z dzikiej róży otrzymywany jest poprzez bezpośrednie wyciskanie owoców dzikiej róży (Rosa canina) i posiada charakterystyczną dla tych owoców pomarańczowo-czerwoną barwę oraz kwaśny smak.

Sok z owoców dzikiej róży może stanowić dodatek do aromatycznych, orzeźwiających napojów i koktajli o każdej porze roku.

Właściwości

Sok z serii Soki Świata jest w 100% bezpośrednio wyciskany, a nie odtwarzany z koncentratu, dlatego na opakowaniu z dumą widnieje oznakowanie NFC – Not From Concentrate/nie z soku zagęszczonego

Sok nie jest dodatkowo słodzony co oznacza, że charakteryzuje się poziomem słodkości występującym naturalnie w owocach.

Sok nie zawiera konserwantów dlatego po otwarciu należy przechowywać butelkę w lodówce zgodnie z informacją znajdującą się na etykiecie.

Sok podlega procesowi pasteryzacji celem przedłużenia przydatności do spożycia – jest to bezpieczna metoda, zapewniająca zachowanie jego świeżości.

Korek znajdujący się w szyjce butelki zabezpiecza przed nadmiernym wypływaniem soku po jego przechyleniu - umożliwia to bardziej precyzyjne nalewanie do szklanki.

Soki w szklanych opakowaniach są cenione za to, że długo zachowują świeżość, smak i aromat, a ciemny kolor szkła chroni zawartość przed dostępem światła, które może wpłynąć negatywnie na jej wartości.

Tabela

Wartość odżywcza 100 ml
Wartość energetyczna (energia) 209 kJ (50 kcal)
tłuszcz,
w tym:
0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany,
w tym:
10 g
cukry 5,5 g
błonnik 3,3 g
białko 0 g
sól 0 g

Skład

Składniki: sok z owoców dzikiej róży 100% (Rosa canina).

Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, nie dłużej niż 14 dni.

KRAJ POCHODZENIA: Polska

Uwaga! Sok może nieznacznie różnić się barwą i smakiem w zależności od partii produktu. Może wytrącić się naturalny osad. Przed spożyciem wstrząsnąć.

Waga

Objętość netto 490 ml.

Producent

Oleofarm Sp. z o.o.
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.