OnlyBio

OnlyBio to polska marka specjalizująca się w produkcji preparatów pielęgnacyjnych. Została założona w 2013 roku. Marka dysponuje własnym laboratorium, w którym pracują technolodzy, naukowcy i profesorowie. OnlyBio działa zgodnie z zasadą balansu, która jest hasłem przewodnim całej marki.

Sortuj według

   Kosmetyki do pielęgnacji włosów OnlyBio

   • OnlyBio oferuje kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała. To zarówno ochronne mgiełki, jak i szampony do włosów, odżywki do włosów, sera na końcówki, maski do włosów, peelingi do skóry głowy czy wcierki. Marka słynie przede wszystkim z odżywek do włosów podzielonych na trzy typy – emolienty, humektanty i proteiny. To kosmetyki, po które chętnie sięgają osoby dążące do balansu składników aktywnych w pielęgnacji,
   • Do najważniejszych serii produktów OnlyBio dostępnych w Dr. Max warto zaliczyć linię Ritualia, Face in Balance, Hair in Balance, Kombucha czy Be body positive! Marka oferuje również środki czystości, akcesoria i kosmetyki dla dzieci. W jej asortymencie znaleźć można też całe zestawy produktów. Obejmują one m.in. podstawowe odżywki do metody mycia włosów OMO czy komplety mniejszych kosmetyków podróżnych,
   • Marka OnlyBio oferuje też kosmetyki do higieny i pielęgnacji ciała. To np. mydło w płynie regeneracja OnlyBio Fitosterol. To biodegradowalny preparat z dodatkiem oleju ze słonecznika i biosurfaktyny z rzepaku wytwarzanej przez mikroorganizmy. Produkty do pielęgnacji ciała OnlyBio zawierają co najmniej 95% substancji naturalnych.

   Naturalne, certyfikowane kosmetyki OnlyBio

   Produkty OnlyBio to w 99% wyroby naturalne. Marka nie stosuje substancji pochodzenia zwierzęcego (w tym również miodu) i nie testuje swoich wyrobów na zwierzętach. Wszystkie produkty OnlyBio przechodzą testy dermatologiczne. Kosmetyki OnlyBio mogą być stosowane w przypadku skóry wrażliwej i alergicznej. Są bezpieczne również dla dzieci od 1. roku życia. Marka oferuje produkty bez silnych detergentów, jak SLS i SLES. Ceny kosmetyków OnlyBio różnią się w zależności od ich przeznaczenia i pojemności opakowania. OnlyBio to marka, która zdobyła liczne certyfikaty. To Ecocert, Asthma-Allergy Denmark, Microbiome Frendly i rekomendacja Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Niektóre kosmetyki OnlyBio mają certyfikat COSMOS. To wyroby biodegradowalne, bezpieczne dla środowiska.