Orofar

  (4)

Orofar należy do firmy Stada oferującej szeroką gamę leków dostępnych bez recepty. Produkty marki Orofar zwalczają ból towarzyszący zapaleniom gardła i jamy ustnej. Można stosować je w stanach zapalnych o podłożu bakteryjnym, wirusowym i grzybiczym. Dostępne są preparaty w formie sprayu i tabletek.

Sortuj według

    Orofar Max – zastosuj na silny ból gardła

    Orofar Max pastylki o smaku miętowym zawiera dwie substancje czynne - chlorek cetylopirydyniowy oraz chlorowodorek lidokainy. Pierwszy ze składników ma właściwości odkażające. Działa przeciwwirusowo, bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo. Chlorowodorek lidokainy ma natomiast działanie znieczulające. Dzięki specjalnej kombinacji wspomnianych substancji opracowane przez markę Orofar tabletki mogą zwalczać zapalenie gardła i uśmierzać ból już po 2 minutach od podania. Przyjmowanie preparatu przynosi ulgę również w ostrych stanach zapalnych i silnym bólu gardła.

    Produkty w ofercie marki Orofar

    Orofar Junior tabletki do ssania to lek przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia. Tabletki do ssania mają przyjemny pomarańczowy smak i szybko łagodzą ból gardła. Działają przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo. Orofar Total Action ma postać aerozolu z dozownikiem. Pozwala na szybkie i precyzyjne dotarcie leczniczych substancji do źródła bólu. Stworzony przez Orofar spray redukuje dolegliwości bólowe i wspiera leczenie infekcji. Można stosować go przy przeziębieniu, zapaleniu gardła i krtani.

    Preparaty Orofar mają korzystne ceny, dlatego są łatwo dostępnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka skutecznych środków na ból gardła. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki na naszej stronie! Sprawdź leki Orofar proponuje producent!