Osłonka Balance, suplement diety, krople doustne, 7,5 ml

Suplement diety w postaci kropli - naturalny synbiotyk od urodzenia.

Dostępny
51,52

O produkcie: Osłonka Balance, suplement diety, krople doustne, 7,5 ml

100012252

Opis

Osłonka Balance krople doustne 7,5 ml jest naturalnym synbiotykiem przeznaczonym dla niemowląt od 1. dnia życia i dzieci. Zawiera bakterie kwasu mlekowego z wyselekcjonowanych szczepów Lactobacillus rhamnosus ForaActive 19070­2 i Lactobacillus reuteri oraz fruktooligosacharydy (FOS).


Właściwości

Preparat jest przeznaczony do stosowania w celu wsparcia prawidłowej mikroflory jelitowej. Powstał z myślą o spożywaniu w okresie antybiotykoterapii i po zakończeniu leczenia antybiotykami. Jego formuła bazuje na:

  • bakteriach kwasu mlekowego – wpływają na usprawnienie procesów trawiennych, odpowiadają za utrzymanie prawidłowej mikroflory jelitowej,
  • fruktooligosacharydach – przyczyniają się do szybszego namnażania się dobroczynnych bakterii probiotycznych; wspierają proces trawienia, wspomagają ochronę nabłonka jelitowego.

Suplement diety Osłonka Balance ma postać kropli. Powstał w oparciu o technologię krioprotekcji (CryoProtection), która zapewnia bakteriom ochronę przed termicznym i mechanicznym stresem. Dzięki temu zachowują dobroczynne właściwości kwasu mlekowego i utrzymują wysoką aktywność biologiczną.

Jak stosować Osłonka Balance?

Preparat Osłonka Balance stosuj zgodnie z zaleceniami producenta. Nie przyjmuj większej porcji niż to wynika z ulotki.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Osłonka Balance?

Osłonka Balance jest suplementem, którego nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Z czym nie łączyć Osłonka Balance?

Producent nie podaje informacji dotyczącej tego, z czym nie łączyć preparatu Osłonka Balance. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.

Czy Osłonka Balance ma skutki uboczne?

Nie ma informacji odnośnie do skutków ubocznych, jakie może wywołać preparat Osłonka Balance. Pamiętaj jednak, aby nie spożywać większej porcji dziennej niż to wynika z zaleceń producenta.


Tabela

Składnik 5 kropli
Liofilizat bakterii probiotycznych, w tym: 250,0 mln (2,5 x 10^8 CFU*)
Lactobacillus rhamnosus FloraActive 19070-2 125 mln
Lactobacillus reuteri FloraActive 12246 125 mln
Fruktooligosacharydy (FOS) - prebiotyk 1,667 mg

**CFU - (colony forming unit) - jednostka tworząca kolonię


Skład

Składniki: Olej słonecznikowy rafinowany; Lactobacillus rhamnosus FloraActive 19070-2; Lactobacillus reuteri FloraActive 12246; fruktooligosacharydy (Actilight®).


Jak stosować

Nakrętka butelki zawiera pipetę – dozownik, który pozwala na dokładne odmierzenie właściwej porcji do spożycia. Przed każdym użyciem mocno wstrząsnąć przez 20-30 sekund. Odkręcić nakrętkę i trzymając butelkę pionowo nabrać płyn do pipety. Odmierzyć pipetą 5 kropli do niewielkiej ilości letniego pokarmu lub płynu (przegotowanej wody, mleka lub jogurtu). Można podawać bezpośrednio na łyżeczce lub do ust dziecka. Po użyciu należy zakręcić nakrętkę.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 5 kropli.

Przeznaczenie

Dla niemowląt od 1. dnia życia i dzieci.

Ostrzeżenia

bez laktozy
bez glutenu
bez GMO
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej lub w lodówce. Nie zamrażać.

Waga

Objętość netto 7,5 ml.

Dystrybutor

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
ul. Sokratesa 13D lok. 27
01-909 Warszawa


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.