Otrivin Oddychaj Czysto dla dzieci aerozol do nosa, 100ml

Dostępny
29,30

O produkcie

100022842

Otrivin Oddychaj Czysto Izotoniczna woda morska do nosa w formie aerozolu.

Właściwości

Twoje dziecko ma problemy z noskiem spowodowane zanieczyszczeniem powietrza, alergią lub infekcją? Sięgnij po Otrivin Oddychaj Czysto dla dzieci, naturalny i delikatny aerozol do nosa, który pomaga przywrócić prawidłowe funkcjonowanie nosa jako filtra chroniącego zdrowie Twojego dziecka. Otrivin to naturalne rozwiązanie, zawiera tylko izotoniczną wodę morską, bez substancji leczniczych. Aerozol oczyszcza nos pozwalając zmniejszyć dawki stosowanych kortykosteroidów donosowych, łagodząc objawy ze strony nosa. Zmniejsza jego niedrożność poprzez oczyszczanie go i wypłukiwanie z jamy nosowej zanieczyszczeń, alergenów i nadmiaru śluzu. Działa także kojąco i nawilżająco na wysuszoną lub podrażnioną błonę śluzową nosa. Aplikator Otrivin Oddychaj Czysto został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach, dlatego ma pierścień, który zabezpiecza przed zbyt głębokim włożeniem końcówki do małego noska. Jest łatwy w użyciu i można go stosować codziennie już od 2. tygodnia życia, dzięki czemu każdego dnia Twoje dziecko może cieszyć się lepszym samopoczuciem i komfortem oddychania.

Cechy:
  • Aerozol do nosa dla dzieci
  • Naturalny roztwór, bez substancji leczniczych
  • Pomaga przywrócić prawidłowe funkcjonowanie nosa
  • Delikatnie oczyszcza i udrażnia jamę nosową
  • Nawilża błonę śluzową nosa
  • Łatwy w aplikacji
  • Nadaje się do codziennego stosowania już od 2. tygodnia życia

Skład

Składniki: woda morska, woda oczyszczona.

Jak stosować

Należy stosować 1-2 razy dziennie (do każdego nozdrza) lub w zależności od potrzeby. Rozpylać nie dłużej niż 2-3 sekundy.

Przeznaczenie

Dla dzieci powyżej 2 tygodnia życia.

Waga

Pojemność netto: 100ml.

Dystrybutor

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 189
60-322 Poznań

Producent

GSK Consumer Healthcare S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.